Séria smartfónov Xiaomi Mi Note 10 by mohla byť predsa len na ceste, potvrdzuje to ďalší relevantný zdroj

Znovuobnovená séria príde na trh zrejme až v dvoch rozdielnych prevedeniach

xiaomi mi note 3 uvodny_opt
Zdroj: Produktová fotografia

Znovuobnovenie produktovej série Xiaomi Mi Note sa predsalen chystá. Pred dvomi týždňami sme informovali o tom, že nové model Xiaomi Mi Note 10 by mal byť predstavený ešte koncom tohto mesiaca, no po týchto informáciách sa po pripravovanom smartfóne zľahla Zem. Koniec mesiaca sa ale nezadržateľne blíži a vyzerá to tak, že informácie o pripravovanom smartfóne Mi Note 10 boli relevantné a jeho predstavenie je naozaj za rohom. 

Pripravované sú dve rozdielne prevedenia

Najnovšie, naozaj relevantné informácie, priniesol portál MySmartPrice, ktorý informoval o zverejnení prvých certifikátov v ďalekom Thajsku. Veľkým prekvapením, ktoré certifikáty odhalili je, že Xiaomi si pre fanúšikov série Mi Note chystá naozaj veľké prekvapenie, ktorým budú až dva rozdielne modely. Certifikát totižto nie len potvrdzuje, že nové smartfóny budú zo série Mi Note 10, ale aj to, že dostupná bude bežná verzia, ako aj verzia s príponou Pro.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Technické špecifikácie žiaľ nepoznáme

Oba smartfóny zo série Mi Note 10 ale môžme považovať za skutočne dobre ukrývané, keďže doposiaľ nie sú potvrdené žiadne technické špecifikácie. Ak sa bude Xiaomi držať svojich predošlých tradícií, môžme očakávať, že oba smartfóny ponúknu naozaj obrovský displej, pričom budú vybavené tým najmodernejším hardvérom. V prípade modelu Mi Note 10 Pro sa povráva aj o vlajkovom procesore Snapdragon 855+, no momentálne nie je vôbec nič potvrdené.

Predstavenie by sa malo konať už o pár dní

Keďže sa na internete nevyskytli žiadne ďalšie informácie o prípadnom predstavení smartfónov, musíme sa stále spoliehať na informácie s pred dvoch týždňov, že Xiaomi predstaví svoje novinky ešte koncom tohto mesiaca. O ich predstavení, poprípade ďalších odhalených informáciách budeme určite informovať.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre