SpravodajstvoTechnológie

Satya reagoval na hlúpe poznámky CEO Apple s humorom

To, že sa svetový giganti doťahujú v reklamách je už dnes v podstate samozrejmosťou, dokazujú to desiatky reklamných shotov, ktoré sa nás snažia presvedčiť o tom, že ten ich produkt je lepší ako od konkurencie. Svoje by vedeli o tom povedať aj hlavy spoločností Microsoft či Apple.

V najnovšej takejto vylomenine Satya Nadella reagoval na poznámky Tima Cooka týkajúce sa využívania zariadenia Surface Book ako držiaka na iPad celkom úsmevným spôsobom. V rámci jedného rozhovoru krájal uhorku na iPade, neodpustil si ani poznámku o tom, ako je skvelý tento tablet.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: windowsapps.cz

„IPad mi učaroval a hneď po nákupe som vedel, ako ho budem využívať. Presne ako hovorí môj priateľ Tim, na prácu je iPad naozaj skvelý „. Samozrejme, že toto všetko povedal Nadella štábu s ľahkou iróniou v hlase pre televízny kanál Channel5.  Následne si dovolil povedať, ešte jednu úsmevnú poznámku: „Viete, iPad je vec, ktorá dlho nevydrží. Vďaka môjmu využívanie však mám iPad už druhý rok a stále je ako nový. Pravdou je, že už je trochu poškriabaný…“

Zdroj: windowsapps.cz

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close