SamsungSpravodajstvo

Samsung sprístupňuje nadstavbu One UI 2.1 pre ďalšie zariadenia

Samsung sprístupňuje aktualizáciu s nadstavbou One UI 2.1 pre zariadenia Galaxy S10 a Galaxy Note 10. Prináša viacero vylepšení.

Len pár dní dozadu sme Vám priniesli správy o tom, že podpora spoločnosti Samsung reagovala na dotaz týkajúci sa dostupnosti nadstavby ONE UI 2.1 pre ďalšie zariadenia. Podľa vtedy zverejnených informácií, spoločnosť prisľúbila dostupnosť aktualizácie najneskôr do 3 týždňov. Aktualizácia s novou nadstavbou mala byť sprístupnená pre zariadenia z produktovej rady Galaxy S10 vrátane 5G verzie zariadenia. Zároveň sme v závere článku písali, že aktualizácia by mala byť sprístupnená aj pre zariadenia z produktovej rady Galaxy Note 9.

Max Weinbah, externý redaktor portálu xda-developers.com, prostredníctvom sociálnej siete upozorňuje na dostupnosť aktualizácie One UI 2.1 pre Samsung Galaxy S10+. Okrem toho píše, že aktualizácia prináša viacero nových funkcií. Napríklad nové AR Emoji, podporu 4K videí pri 60fps pre prednú selfie kameru, funkciu Quick Share, Music Share a ďalšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aktualizácia okrem iného je dostupná aj pre smartfón Galaxy Note 10. Prináša pritom celú radu noviniek. Napríklad vylepšený Nočný režim fotografovania vrátane funkcie Night Hyperlapse, vďaka ktorej sú fotografie zachytené za nie ideálnych podmienok ostrejšie a svetlejšie. Okrem iného pribudol aj nový Pro video režim, ktorý umožňuje prístup k širším nastaveniam kamery.

Ďalšou novinkou je napríklad Inteligentná galéria, ktorá funguje na princípe, že organizuje obsah v galérii. Prostredníctvom pokročilých AI algoritmov dokáže zoskupiť podobné fotografie v jednu. Samozrejme, používateľ si ich môže neskôr rozbaliť.

Samsung One UI 2.1_Inteligentna galeria
Zdroj: Tlačová správa (Samsung)

Jednou z ďalších nových a zaujímavých funkcií sú už vyššie spomínané funkcionality Quick Share a Music Share. Quick Share vo všeobecnosti zjednodušuje proces zdieľania súborov s osobami, ktoré sú vo Vašej blízkosti a zároveň ich máte v kontaktoch. Okrem iného je možné tieto súbory zdieľať súčasne s viacerými kontaktmi. V prípade funkcie Music Share, Samsung rozšíril možnosť spárovania viacerých zariadení prostredníctvom Bluetooth súčasne, pričom pre každé zariadenia môže hrať zvlášť hudba.

Samsung One UI 2.1_music share a quick share
Zdroj: Tlačová správa (Samsung)

Očakáva sa, že aktualizácia s nadstavbou One UI 2.1 čoskoro zavíta aj na zariadenia z produktovej línie Galaxy Note 9. Hneď ako bude dostupná, tak Vás budeme o tom informovať.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close