ANDROIDSpravodajstvo

Samsung Galaxy S10 príde nie len s dobrým dizajnom, ale aj s enormne veľkou batériou

Séria smartfónov SAMSUNG Galaxy S10 bude uvedená na trh už
20. februára. Dátum sa blíži a sním sa objavujú aj nové tipy možných špecifikácii.

Známy „leaker“ Ice Universe v nižšie uvedenom tweete uviedol stručné novinky o Galaxy S10 Plus, teda sa aspoň predpokladá že sa jedná o daný model.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Musíme sa však pozrieť na to, že známy leaker pred týmto tweetom zdieľal obrázok na ktorom tvrdil, že nový Galaxy S10 Plus bude mať batériu s kapacitou 4000mAh. Treba tento tweet brať s rezervou pretože sa pravdepodobne jedná len o hrubý odhad než pravdivú informáciu.

SAMSUNG Galaxy S10 by mohol dostať lepšiu batériu ako predchodca

Tak či onak, by batéria s 4000 alebo 4100 mAh bola väčšia ako u predchodcu Samsung Galaxy S9 Plus. Ten prišiel s batériu o kapacite 3500mAh a veľa vylepšeniami. Z toho môžme usúdiť že Galaxy S10 Plus by mohol mať slušnú batériu s dobrou výdržou.

Chceme ešte viac!

Ďalšou zaujímavou novinkou pre Samsung Galaxy S10 Plus je jeho hrúbka ktorá sa zmenšila Samsung Galaxy S9 Plus. Má byť hrubý 7,8mm.

Tenší smartfón s veľkou batériou a zachovaným „jackom“ je určite veľkým plus pre smartfón.

To či sú tweety od Ice Universe iba hoax sa povedať nedá pretože bývajú často založené na pravdivých informáciach. Viac však uvidíme až vo februári na udalosti Samsung Galaxy S10. Na druhej strane treba dodať, že Ice universe už viackrát správne predpovedal špecifikácie jednotlivých zariadení.

Zdroj: techradar.com ilust.- Twitter (Evan Blass)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close