ANDROIDZariadenia

Samsung Galaxy Note 9 ponúkne 512 GB úložisko, 8 GB RAM a ďalšie zaujímavosti

Odhalenie ďalšej vlajkovej lode od Samsungu je stále v nedohľade. Je to len pár mesiacov, čo spoločnosť Samsung spustila predaj špičkových smartfónov Galaxy S9 a Galaxy S9 Plus a už máme možnosť diskutovať o pripravovanom smartfóne Galaxy Note 9, ktorý príde neskôr v tomto roku.

Aktuálne je najväčšia kapacita úložného priestoru u Samsungu Galaxy S9 256 GB. Operačná pamäť pri S9ke je 4 GB RAM a pri variante S9 Plus až 6 GB RAM. Samsung však údajne plánuje zájsť ešte ďalej a do Galaxy Note 9 chce implementovať obrovské úložisko a veľkú operačnú pamäť RAM. Doposiaľ dostupné úniky tvrdia, že Galaxy Note 9 ponúkne až 512 GB úložisko a 8 GB operačná pamäť RAM. Takáto veľmi zaujímavá varianta však môže byť exkluzívne dostupná iba v niektorých regiónoch.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samsung Galaxy Note 9 ako revolučný model?

Nová vlajková loď tak môže ponúknuť veľmi zaujímavý hardvér. Základná varianta však môže štartovať s 6 GB RAM a 64 GB úložiskom. Pod kapotou nebude chýbať ani výkonný 8-jadrový procesor Exynos 9810 alebo Snapdragon 845. Nový Note môže ponúknuť úplne rovnaký fotoaparát, aký ponúka aj Samsung Galaxy S9 Plus. Tomu v podstate niet divu, keďže sa jedná o jeden z najlepších fotoaparátov v mobilných telefónoch.

Očakávam, že Samsung predstaví novú vlajkovú loď Galaxy Note 9 v auguste alebo v septembri. Ako to už teda býva zvykom, ďalšia generácia obľúbenej triedy Note sa objaví v až druhej polovici tohto roku. Nová vlajková loď bude už pravdepodobne od vybalenia z krabice bežať na novom Androide 9.

Zdroj: phonearena.com ilustračný obrázok: YouTube

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close