S kúpou nového smartfónu ešte počkajte: Už o pár dní Poco predstaví špičkovo vybavený model!

Poco M4 Pro 5G bude novým smartfónom do rodinky dostupných smartfónov so skvelou výbavou. Predstavený bude už o pár dní.

Poco M3_smartfon_znacka logo
Zdroj: unsplash.com (Vinicius "amnx" Amano)

I keď sa koniec roka pomaly blíži, Xiaomi nepoľavuje a nové smartfóny sú predstavované ako na bežiacom páse. Len pred niekoľkými hodinami boli predstavené nové smartfóny z radov Redmi Note 11 a na pláne je ďalší model, tentokrát však od dcérskej spoločnosti Poco, informuje portál Xiaomiadictos.com. Pôjde o Poco M4 Pro 5G, ktorý vás isto osloví. Kedy bude predstavený a čo všetko by mohol ponúknuť? Môžeme vám už teraz povedať, že smartfón z radov dcérskej spoločnosti Xiaomi bude naozaj lákavým zariadením a práve on môže byť ideálnym adeptom pre vianočný darček pre vás či vašich blízkych.

Poco M4 Pro 5G – čo je to vlastne za model?

Smartfón s označením Poco M4 Pro 5G by mohol byť skvelým zariadením radiacim sa do strednej triedy smartfónov. Zabezpečiť by to mal čipset MediaTek Dimensity 810, ktorý sme už dnes mali možnosť vidieť v základnom modeli z radu Redmi Note 11. Spomína sa však i prítomnosť verzie až s 8GB pamäte RAM, čo je obdivuhodné. Výkon by vám v tomto prípade nemal chýbať ani napriek prítomnosti čipsetu od spoločnosti MediaTek.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Rôzne zdroje však upozorňujú i na prítomnosť AMOLED displeja. Nie je zatiaľ známe, akú uhlopriečku spoločnosť Poco pre svoj nový 5G smartfón zvolí a ani aká obnovovacia frekvencia bude prítomná. Na prítomnosť aspoň 90Hz obnovovacej frekvencie by sme sa však určite neurazili. Predpokladaná cena modelu Poco M4 Pro 5G je na úrovni 199€, zatiaľ však ide čisto len o odhady.

Predstavenie je už naplánované

Xiaomi nám tento rok predstavuje jeden smartfón za druhým a ďalšie predstavovanie je aktuálne naplánované na 9.11.2021. Poco M4 Pro 5G bude hlavnou hviezdou programu a pôjde o medzinárodné predstavovanine smartfónu. Vďaka tomu vieme, že tento model bude určený i pre globálny trh a dostupný by u nás mohol byť ešte pred Vianocami. Ak by ste predsa len mali záujem sledovať predstavovanie nových produktov z radov Poco, naplánujte si čas o 13:00. Práve vtedy totiž prebehne predstavenie nového modelu do rodinky dostupných smartfónov so skvelou výbavou.

Čo poviete na Poco M4 Pro 5G? Siahli by ste po takomto smartfóne? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre