SpravodajstvoXiaomi

Redmi Note 10T je predsalen na ceste! Čo ponúkne ďalší smartfón z obľúbenej série?

Redmi Note 10T doplní populárnu sériu už čoskoro! Nepôjde však o úplnú novinku, pozrite sa, z ktorého modelu bude vychádzať!

Redmi nám chystá ďalšie prekvapenie v podobe ďalšieho smartfónu. Séria Redmi Note 10 je tento rok poriadne rozsiahla a podľa kódu zachyteného v MIUI príde na scénu ešte jeden model, o ktorom sa zatiaľ nevravelo. Konkrétne má ísť o smartfón Redmi Note 10T, ktorý nebude zasa tak úplnou novinkou. Naznačuje to známy leaker Kacper Skrzypek, ktorý na existenciu zariadenia upozornil na sociálnej sieti Twitter. Pozrite sa, o ktorý model nakoniec pôjde.

Redmi Note 10T

Existencia toľkých modelov v jednej sérii mnohých z nás zmiatla, zvlášť keď si už nie sme istí, ktorý model je ktorý. Niektoré od seba delia minimálne rozdiely, prípadne len dizajnové. S najväčšou pravdepodobnosťou bude toto prípad i ďalšej novinky zo spomínanej série. Redmi Note 10T bude v skutočnosti len ďalším prezlečeným modelom Redmi Note 10 5G taktiež dostupným na našom trhu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Redmi Note 10 5G si už jednu modifikáciu vyslúžil, keď v novom šate pred nedávnom vystúpil pod názvom Poco M3 Pro 5G. V prípade Redmi Note 10T však nevieme, o akú zmenu pôjde. Na podobnosť týchto smartfónov poukazuje kódový názov smartfónov, kedy všetky tri modely vystupujú pod názvom camellian.

Početná séria sa ešte rozrastie

Ešte v marci spoločnosť predstavila 4 modely zo série Redmi Note 10, ktoré si už teraz stihli získať vysokú popularitu. Prvým z nich je základný model Redmi Note 10, ďalej jeho 10S verzia s čipsetom od MediaTeku a najvyššia Pro verzia so 120Hz displejom a 108mpx hlavným snímačom kamery. Tieto tri modely so 4G konektivitou doplnil i spomínaný Redmi Note 10 5G, ktorý si stihol vyslúžiť i rebrand pod názvom Poco M3 Pro všetko pri globálnej dostupnosti.

Už zajtra nás však čaká predstavovanie ďalších modelov zo série, a tými by mali byť Redmi Note 10 Pro 5G a Redmi Note 10 Ultra. Oba tieto modely by mali získať možnosť 5G pripojenia, detaily však zistíme už zajtra. A kto vie, možno sa po ich boku objaví i náš Redmi Note 10T.

Máte zálusk na niektorý z týchto modelov? Alebo ste si stihli už niektorý z nich kúpiť? Pochváľte sa nám v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close