SpravodajstvoXiaomi

Prvý telefón Xiaomi CC bude predstavený 2. júla

Spoločnosť Xiaomi ohlásila, že nové zariadenie z produktovej línie Xiaomi CC bude predstavené 2. júla, teda o pár dní

Pár dní dozadu spoločnosť Xiaomi ohlásila, že sa chystá predstaviť nový smartfón. Deň na to bola ohlásená nová produktová línia zariadení, avšak bez samotného smartfónu. Konkrétne sa jedná o produktovú líniu Xiaomi CC, za ktorou má stať spoločnosť Meitu.

Nový smartfón od Meitu bude predstavený v najbližší utorok

Najnovšie spoločnosť Xiaomi zdieľala na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom informuje verejnosť, že 2. júla bude predstavený prvý telefón z produktovej línie Xiaomi CC (Chic & Cool).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi CC predstavenie
Zdroj: Xiaomi (Weibo, printscreen)

Zariadenia CC (Chic & Cool) sú telefóny určené primárne pre deti 90-rokov, teda dnešných dvadsiatnikov a tridsiatnikov. Xiaomi dokonca hlási, že na navrhovaní ich vzhľadu nebudú pracovať iné vekové kategórie ľudí ako je ich cieľová skupina. O samotnom smartfóne moc toho aktuálne nevieme, a to aj napriek tomu, že pred niekoľkými sa dostali do obehu prvé informácie z čínskeho certifikačného úradu. Aktuálne informácie hovoria, že telefón by niesť označenie CC9. Ďalej, mal by disponovať AMOLED displejom so vstavaným skenerom odtlačkov prstov v displeji, 4000mAh batériou 32MP selfie kamerou a trojitou kamerou umiestnenou v zadnej stene s hlavným snímačom so 48MP rozlíšením.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close