APLIKÁCIE A HRYNávodyXiaomi

Prispôsobte svoj smartfón vďaka ikonám zo smartfónov Poco: Vyskúšajte k tomu túto aplikáciu!

Vyskúšajte ikony z Poco smartfónov v akomkoľvek smartfóne a vylepšite si tak svoj zariadenie novým sviežim vzhľadom prostredia.

Smartfóny od čínskej spoločnosti Xiaomi sú populárne pre viacero skvelých funkcií. Jednou z nich je aj neskutočne veľká možnosť ich úpravy. K týmto úpravám častokrát prispieva aj samotná komunita fanúšikov, ktorá vytvára rôzne aplikácie pre vylepšenie zariadení. Jednou z takýchto skvelých aplikácií je aj Poco – Icon Pack, ktorú si môžeme nainštalovať z Obchodu Play. Vďaka tejto aplikácii si môžeme už ako názov napovedá zmeniť balík ikon, ktoré využíva náš smartfón a prispôsobiť si zariadenie podľa seba. Ikony stále pribúdajú a komunita Xiaomiui, ktorá aplikáciu vytvára, stále pracuje na jej vylepšovaní. Pozrite sa s nami, prečo by ste túto aplikáciu mali využiť aj vy.

Nové ikony po vzore Poco smartfónov stále pribúdajú

Každý fanúšik spoločnosti Xiaomi vie, že dcérske Poco so sebou prináša mierne rozlišné používateľské rozhranie. Okrem toho, že miesto klasického MIUI Launcheru využíva populárny Poco Launcher, obsahuje aj úplne iný balík ikon, ktoré v smartfóne nájdeme. Ak však nechceme využívať klasický launcher od tejto spoločnosti, máme k dispozícii vďaka tejto aplikácii samostatný balík ikon, ktorý môžeme využiť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Poco - Icon Pack
Poco - Icon Pack
Developer: Xiaomiui
Price: Free

Tento balík môžeme využiť vďaka aplikácii Poco – Icon Pack, ktorú si nainštalujeme zadarmo z Obchodu Play. Komunita ikony aplikácií aktualizuje každý týždeň a ak by sme mali pocit, že nám niektorá ikona chýba, môžeme prostredníctvom aplikácie požiadať o jej zaradenie do ponuky. Ikony sú všaka tejto aplikácii veľmi elegantné a určite oslovia aj vás. Tu však s touto aplikáciou určite nekončíme.

V súčasnosti aplikácia podporuje až 27 launcherov

Súčasnou nevýhodou aplikácie Poco – Icon Pack je to, že zatiaľ nepodporuje klasický MIUI Launcher pre Xiaomi smartfóny. Podporuje však až 27 launcherov, ktoré nám rovnako ponúkne v aplikácii a my tak môžeme vyskúšať niečo nové. Ak vám však máme odporučiť niektorý launcher, odporučíme vám vyskúšať si Lawnchair, ktorý nám ponúkne dojem čistého Androidu aj vo vašom Xiaomi smartfóne.

Lawnchair 2
Lawnchair 2
Developer: David Sn
Price: Free

Aplikácia ďalej ponúka aj súhrn tapiet, ktoré môžeme v našom smartfóne aplikovať. Dávame však do pozornosti, že aplikácia je stále vo vývoji a vývojári sa ju stále snažia vylepšovať. Ak by vám teda v aplikácii niečo chýbalo, je možné, že sa to vo veľmi blízkej dobe zmení. V takomto prípade neváhajte zanechať spätnú väzbu pre vývojárov, ktorí by mohli aplikáciu prispôsobiť vaším požiadavkám.

Poznali ste túto aplikáciu aj predtým? A plánujete ju vyskúšať? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close