AppleSpravodajstvo

Pozrite si realistický render nového iPhone XI smartfónu. Nevyzerá vôbec zle

O nových iPhone telefónoch na tento rok sa za posledné mesiace toho popísalo viac. Mohli sme byť svedkami ako pozitívnych tak aj negatívnych správ.

Mnohých napríklad sklamali správy o tom, že smartfón údajne nepríde s podporou 5G technológie ako aj prvé informácie týkajúce sa dizajnu zariadenia. Používatelia, resp. fanúšikovia spoločnosti si urobili predstavu týkajúcu sa vzhľadu zariadenia na základe kovového odliatku, ktorý obehol stovky médií (pozn. redakcie: odliatky slúžia slúži na výrobu obalov).

Pozrite si realistický render zariadenia iPhone XI

Najnovšie, jeden z dizajnérov, ktorý sa vraví Waqar Khan pripravil realistické rendery zariadenia na základe doteraz známych informácií. Nebudeme dlho obkecávať vzhľad a ani súdiť či je telefón z pohľadu dizajnu atraktívnym alebo nie. Veď posúďte sami.

Aktuálne mnoho informácií však o samotnom zariadení nevieme. Šepká sa, že smartfón príde s klasickým USB Type – C konektorom, ktorý dnes nájdeme vo väčšine mobilných zariadení. V každom prípade, múdrejší budeme už o pár mesiacov, konkrétne v septembri kedy by mal byť smartfón oficiálne predstavený.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close