Pozrite sa, ako môžete synchronizovať fotografie z Android smartfónu s počítačom

Rozlúčte sa s káblami. Pomocou tejto aplikácie môžete synchronizovať fotografie a videá s počítačom pomocou Wi-Fi

synchronizacia fotografii zo smartfonu do PC
Zdroj: Vosveteit.sk

Prenos fotografií zo smartfónu do počítača môže byť vcelku otravná záležitosť obzvlášť keď využíva k tomu prepojenie pomocou kábla. Dnes by sme vám chceli ukázať jednoduchší a o niečo efektívnejší spôsob, prostredníctvom aplikácie Váš telefón od spoločnosti Microsoft.

Takto môžete synchronizovať fotografie zo smartfónu s počítačom

Všetko, čo k tomu budete potrebovať, je aplikácia pre telefón a pre Windows 10. Aplikácie môžete stiahnuť prostredníctvom odkazov nižšie. Dostupné sú zadarmo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Link zu Windows
Link zu Windows
Price: Free
Phone Link
Phone Link
Developer: Microsoft Windows
Price: Free

Potom, ako si stiahnete aplikáciu do vášho Android zariadenia, tak sa prihláste do aplikácie s rovnakým e-mailovým účtom, ako ste prihlásený vo vašom počítači. Potom vás systém vyzve k udeleniu potrebných oprávnení (napr. prístup k úložnému priestoru a podobne).

Teraz si otvorte nastavenia vášho počítača. Urobiť tak môžete pomocou ponuky Štart > Nastavenia > Kontá, kde si skontrolujte, či ste prihlásený pod rovnakým účtom, ako v smartfóne. V prípade ak nie ste, tak sa prihláste.

nastavenie synchronizacie fotografii_PC_rovnaky ucet
Zdroj: Vosveteit.sk

Teraz si otvorte opäť ponuku Štart a vyhľadajte aplikáciu Váš telefón. Potom, ako ju spustite, tak v smartfóne zvoľte možnosť pokračovať. Mobil vás vyzve následne k povoleniu prepojenia zariadení.

Hotovo, teraz sa vám automaticky budú synchronizovať fotografie zo smartfónu v počítači. Otvorte si opäť aplikáciu Váš telefón a otvorte sekciu Fotografie. Tam uvidíte fotografie zo smartfónu.

synchronizacia fotografii s pocitacom_navod
Zdroj: Vosveteit.sk

Mimochodom, prostredníctvom aplikácie Váš telefón môžete rovnako posielať správy, vidieť a reagovať na notifikácie, prípadne telefonovať. V prípade majiteľov vybraných telefónov Samsung, môžete dokonca spúšťať aj mobilné aplikácie v rozhraní počítača.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre