TechnológieXiaomi

Poznáme všetky špecifikácie pripravovaného smartfónu Xiaomi Mi Mix 3

Predstavenie pripravovaného smartfónu Xiaomi Mi Mix 3 sa nezadržateľne blíži a spolu s rýchlo utekajúcim časom sa na internete stále viac a viac objavujú nové informácie o pripravovanej vlajkovej lodi od Xiaomi. Nástupca trónu smartfónov Mi Mix tentokrát príde s čiastočne obmeneným dizajnom, vylepšenými špecifikáciami a zaujímavou cenou.

Bojovať bude s tými „najsilnejšími“

Na základe uniknutých informácií môžeme s istotou povedať, že to bude doposiaľ najvýkonnejší smartfón od spoločnosti Xiaomi. Jeho technické špecifikácie ho jasne vystrelujú na vrchol rebríčka, kde v budúcnosti bude bojovať s tými najvýkonnejšími smartfónmi od svetových prémiových značiek. V dobe predstavenia bude smartfón naozajstným unikátom, keďže príde so zatiaľ „neprebádaným“ procesorom Snapdragon 855 od Qualcommu a 5G ready pripojením. Ďalšou skvelou správou je, že smartfón bude dostupný aj v konfigurácií s 8GB RAM a až 256GB interným úložiskom. Väčšinu z nás ale poteší naozaj krásny bezrámčekový dizajn bez nevkusného výrezu vo vrchnej časti obrazovky.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: gizchina.com

Pri tak dobrých technických špecifikáciách musíme ale počítať s naozaj vyššou cenovkou. V prepočte by sa malo jednať o čiastku okolo 550 dolárov. Musíme si ale uvedomiť, že pôjde o smartfón určený výlučne pre čínsky, poprípade ázijský trh. Záujemcovia z iných kútov sveta si v tom prípade budú musieť za smartfón ešte pár desiatok eur priplatiť.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Youtube – TechTalkTV)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close