Xiaomi

Poznáme ďalšie špecifikácie zariadení Xiaomi Mi 9 Pro 5G a Mi Mix 4 5G

Dostali sa na povrch ďalšie špecifikácie zariadení Xiaomi Mi 9 Pro 5G a Xiaomi Mi mix 4 5G, ktoré odhaľujú kľúčové vlastnosti.

Portál Gizmochina.com  prišiel s reportom, v ktorom poukazuje  na ďalší únik špecifikácií zariadení Xiaomi Mi 9 Pro 5G a Xiaomi Mi Mix 4 5G, ktoré majú byť predstavené už čoskoro.

Hoci zatiaľ spoločnosť ešte oficiálne neuverejnila dátum predstavenia nových zariadení, tak doterajšie správy hovoria, že by sa tak malo stať 24. septembra, teda o necelé dva týždne. V súčasnosti vieme, že Mi 9 Pro 5G bude druhým oficiálne predstaveným smartfónom s podporou 5G technológie, ktorý zároveň príde s technológiou Mi Charge Turbo (pozn. redakcie: bezdrôtové nabíjania do 30W).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podľa produktovej stránky, ktorá bola krátko online a TENAA certifikácií vieme, že telefón bude vybavený 6,39” displejom, procesorom Snapdragon 855 Plus v kombinácii so 12GB RAM a 512GB úložným priestorom. Telefón by mal byť zároveň poháňaný akumulátorom s kapacitou 4,000mAh.

Xiaomi Mi 9 5G produktova stranka
Via Gizmochina.com

V prípade zariadenia Mi Mix 4  sa hovorí o “Waterfall” displeji s 2K rozlíšením. Waterfall displej je displejom, ktorý je po boku zakrivený a tak vizuálne vytvára “pretekajúci obsah”. Mimochodom, čerešničkou na torte má byť 90Hz zobrazovacia frekvencia displeja. Nižšie si môžete pozrieť Waterfall displej zariadenia Vivo NEX 3.

Vivo Nex 5G
Zdroj: Vivo

Okrem Waterfall displeju by mal byť smartfón vybavený 100-megapixelovou kamerou. Ďalej, tešiť sa môžeme ako v prípade Mi 9 Pro 5G zariadenia na procesor Snapdragon 855 Plus v kombinácii so 12GB, v prípade úložného priestoru však Xiaomi pôjde ešte ďalej. V tom “naj”variante bude dostupný s 1TB úložným  priestorom. Okrem toho by nemala chýbať podpora 5G a technológia rýchleho nabíjania do 40W.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close