Spravodajstvo

Používate ešte starý vzhľad Facebooku? Čoskoro už nebude dostupným

Facebook už čoskoro vypne starý dizajn

Ešte začiatkom roka sme Vám priniesli prvé náhľady testových verzií nového vzhľadu Facebooku, pričom spoločnosť ho začala aktívne distribuovať už v máji tohto roka. V súčasnosti by mal byť dostupným pre väčšiu časť používateľov. Zároveň používateľom Facebook  ponechal možnosť  používať starý vzhľad. To by sa však v dohľadnej budúcnosti malo zmeniť.

Rozlúčte sa so starým vzhľadom Facebooku

V prípade, ak patríte medzi používateľov, ktorí aj naďalej uprednostňujú starý vzhľad pred novým, tak sa s ním budete musieť už čoskoro rozlúčiť. Sociálna sieť začala používateľom postupne rozosielať notifikačnú správu, prostredníctvom ktorej dáva na povedomie, že od septembra nebude už dostupný starý vzhľad. Na tému upozorňuje portál techtsp.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Urobili sme niekoľko vylepšení na novom Facebook.com a sme nadšení, že môžeme všetkým ponúknuť nový zážitok z jeho používania. Predtým, ako zneprístupníme starý Facebook v septembri, dúfame, že nám dáte vedieť, ako môžeme aj naďalej vylepšovať Facebook…“ píše spoločnosť v notifikácií nižšie.

notifikacia_facebook vypne stary vzhlad (1)notifikacia_facebook vypne stary vzhlad (1)
Zdroj: techtsp.com

Nový dizajn Facebooku prináša okrem nového rozmiestnenia jednotlivých prvkov, vylepšenia z pohľadu kódu, ktoré zrýchlia načítanie stránky, statusov a podobne, aj Tmavý režim, ktorý je stále medzi používateľmi žiadanejší (dostupnosť nového Facebooku si môžete pozrieť pomocou cesty – Nastavenia > „Switch to New Facebook“).

V prípade, ak nový vzhľad ešte nemáte dostupný a chceli by ste pozrieť ako vyzerá, tak môžete tak spraviť prostredníctvom tohto článku, v ktorom sme sa venovali tejto téme.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close