APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

„Pokémon deduško“ vylepšil svoj bicykel. V roku 2018 behal so 6 smartfónmi, dnes behá už so 64

Pán začal hrať pokémonov po tom, ako odišiel do dôchodku

Určite si viacerí z nás spomenú na pokémonov, pričom dnešní tridsiatnici si budú skôr pamäť na nálepky, či rôzne karty, ktoré sme zbierali do albumov. Mladším ročníkom sa s pokémoni skôr spájajú s mobilnou hrou Pokémon Go, ktorá bola predstavená v roku 2016. Tá využíva AR (rozšírenú realitu) a okrem iného ju je možné hrať s reálnymi ľuďmi v reálnom čase pomocou smartfónov. Ide celkom o virálnu hru, ktorú  ku koncu júla 2018 hralo na mesačnej báze približne 147 miliónov aktívnych používateľov.

„Pokémon deduško“

V máji 2018 sociálne siete zaplnili fotografie starého deduška, ktorý behal na bicykli so 6 telefónmi a hral Pokémon Go. Celkovo s publikovanými fotografiami v tom čase interagovalo viac ako 75-tisíc používateľov. Nakoniec sa zistilo, že išlo o Chen San-yuan (陳三元), 72 ročného staršieho pána, ktorý odišiel do dôchodku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hra tohto staršieho pána zjavne neomrzela, ba naopak. Magazín taiwannews.com.tw zdieľal najnovšie viaceré fotografie „Pokémon deduška“, ktorý si svoj bicykel vcelku vylepšil, dnes behá už so 64 smartfónmi, s ktorými hrá túto populárnu hru. Ako môžete vidieť nižšie, tak telefóny tento deduško rozmiestnil skutočne pozoruhodne, pričom takmer nevidí na cestu pred sebou.

pokemon dedusko_2
Zdroj: taiwannews.com.tw

Portál píše, že hru si Chen obľúbil po tom, ako mu ju ukázal jeho vnuk. Aktuálne strávi jej hraním približne 20 hodín denne, pričom ju hrá 5 až 6 dní v týždni. Okrem iného si svoj bicykel vylepšil aj pomocou mobilnej nabíjačky, ktorú nosí stále so sebou, aby ho neobmedzovali batérie smartfónov.

Ak by ste si chceli hru vyskúšať aj Vy, môžete tak spraviť prostredníctvom odkazu nižšie.

Pokémon GO
Pokémon GO
Developer: Niantic, Inc.
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close