Niektoré Poco telefóny hlásia problémy: Môže za to posledná aktualizácia!

Poco X3 Pro a Poco X3 NFC sú populárnymi smartfónmi od Xiaomi. V poslednej dobe ich však skľučujú problémy, ako sa prejavujú?

Poco X3 Pro
Zdroj: Youtube.com (Tech Spurt)

Aktualizácie a stabilita systému sú achilovou pätou čínskej spoločnosti Xiaomi. Práve problémy so systémom priniesli spoločnosti nepekné renomé, ktoré sa s Xiaomi tiahne už dlhšiu dobu. I napriek tomu, že nám Xiaomi sľúbilo stabilnejší systém do budúcna a odstránenie chýb v systéme, najnovšie portál Piunikaweb.com eviduje problémy hneď u dvoch smartfónov. Prvým z nich je Poco X3 Pro s vlastnosťami vlajkovej lode a druhým jeho starší brat, Poco X3 NFC. Ako sa posledná aktualizácia prejavila u týchto dvoch obľúbencov?

Poco X3 Pro

Poco X3 Pro bol predstavený len nedávno, a to po boku modelu Poco F3. Okamžite si získal pozornosť širokej verejnosti, keď so svojou cenou okolo 300€ prišiel s vlajkovou výbavou a čipsetom Snapdragon 860. Čo však mnohých majiteľov práve teraz neteší je dlhoočakávaná nadstavba MIUI 12.5.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tá mala priniesť vyššiu stabilitu systému a žiadne problémy. Viacerí používatelia smartfónu však avizujú zasekávanie smartfónu a rôzne lagy, ktoré znepríjemňujú používanie smartfónu. I keď je Poco X3 Pro smartfónom s atraktívnou cenou a v súčasnosti i s najnovším systémom, tento problém mu uberá na atraktivite.

Poco X3 NFC

Poco X3 NFC je starším súrodencom spomínaného modelu s označením výkonnejšieho modelu. Model zo septembra minulého roku je taktiež veľmi populárnym modelom, vo svojej triede bol dokonca jedným z najvydarenejších smartfónov minulého roka. Tento model poháňa čipset Snapdragon 732G pre strednú triedu, čo však mnohých majiteľov znovu neteší sú rovnako lagy. Tie neobišli ani tento smartfón, čo trápi viacerých používateľov.

Tí sa sťažujú najmä na problémy pri hraní hier a sledovania videí, ktoré je prakticky takmer nemožné. Nahnevané reakcie majiteľov chápeme a veríme, že je nepríjemné sledovať smartfón v takomto stave. Čo je však zvláštne, u Poco X3 NFC za to nemôže MIUI 12.5 ako v prípade Poco X3 Pro. U modelu s označením NFC problém spôsobila aktualizácia na Android 11.

Registrujete problémy so svojím smartfónom i vy? Alebo beží všetko ako má? Dajte nám vedieť v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre