SpravodajstvoXiaomi

Poco chystá konkurenciu pre pripravovaný OnePlus Nord 2: Vysmieva sa upraveným plagátom

Poco F3 GT má byť konkurenciou pre pripravovaný OnePlus Nord 2, pozrite sa, ako sa indická spoločnosť vysmieva nepredstavenému Nordu.

Xiaomi je spoločnosť, ktorá si rada rýpne do konkurencie. Svedkom sú napríklad balenia smartfónov, na ktorých nájdeme nápis „With easy access to Google apps you use the most“, čím spoločnosť naráža na smartfóny od konkurenčného Huawei a absenciu Google služieb. Tentoraz si ich dcérska spoločnosť Poco vzala na mušku konkurenčného výrobcu smartfónov OnePlus, ktorá pripravuje svoj Nord 2 s veľkolepou reklamnou kampaňou. Ten má byť predstavený už o pár týždňov, no rovnako svoje predstavovanie smartfónu plánuje i Poco. Zvládne dcérska spoločnosť čínskeho Xiaomi túto náročnú výzvu a prekoná OnePlus?

„Nenápadný“ odkaz pre OnePlus

Pred pár dňami spoločnosť OnePlus začala s reklamnou kampaňou pre svoj pripravovaný OnePlus Nord 2 rovnako, ako tomu bolo v prípade prvej generácie smartfónov. Zatiaľ nepredstavený smartfón si vyslúžil i vlastný instagramový účet a najnovšie i reklamný plagát. Ten odkazuje, že nový OnePlus Nord 2 je všetkým, po čom by ste mohli túžiť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Toto si nenechala ujsť indická divízia spoločnosti Poco. Tá pripravuje svoj smartfón s názvom Poco F3 GT, ktorý má byť konkurenciou pre Nord 2 s nižšou cenou a lepšou výbavou. Upravený reklamný plagát pôvodne od spoločnosti OnePlus tak poukazuje na to, že smartfón s označením F3 GT bude všetkým, po čom by ste mohli túžiť a omnoho viac.

Odkaz pre konkurenciu necháva i v popise príspevku, kde hlási, že Poco F3 GT nie je N-ordinary phone. V preklade to znamená, že F3 GT nie je obyčaný smartfón, no v základe slova si všimneme indíciu Nord.

Poco F3 GT

I keď nový smartfón s označením GT zatiaľ nie je predstavený, jeho špecifikácie už poznáme. Ide totiž o prezlečený Redmi K40 Gaming Edition, ktorý je predávaný v Číne. Jeho výbavu tvorí čipset MediaTek Dimensity 1200, 6.67″ AMOLED displej so 120Hz obnovovacou frekvenciou a nechýbajú ani herné prvky. Tými sú v smartfóne tlačidlá, ktoré sú zapustené do smartfónu, no po zadaní príkazu sa vysunú.

Predstavenie nového Poco F3 GT má prebehnúť už o pár týždňov a spoločnosť sa naň náležito pripravuje. Páči sa vám takýto odkaz pre svojho konkurenta? Podeľte sa s nami v komentároch!

via Xiaomiadictos.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close