Čína opäť raz ukazuje prečo je tak lákavá! Značkovú 128GB kartu Kodak ponúka za menej ako 16€

pamatova karta kodak 128GB_uvodny obrazok
Zdroj: produktová fotografia

Nedostatok úložného priestoru je problémom viacerých zariadení, vrátane fotoaparátov či smartfónov. S týmto problémom sa čoraz viac stretávajú aj majitelia vlajkových lodí, ktorí disponujú úložným priestorom 64GB či 128GB, prípadne viac. Dôvod je jednoduchý – fotografie a 4K videá v kombinácií s aplikáciami a hrami je priam „smrteľná“ kombinácia. A práve preto vám dávame do pozornosti 128GB SD kartu od spoločnosti KODAK.

128GB karta Kodak. PS: nezabudni na kupón „GB-CN24FIR“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

128GB SD karta KODAK

Karta od spoločnosti KODAK, ktorú Vám dávame do pozornosti okrem úložného priestoru, ktorého má na rozdávanie ponúka aj vysoké prenosové rýchlosť.  Konkrétne rýchlosť čítania dát je až do 100MB/s a rýchlosť zápisu 80MB/s. Inými slovami karta je vhodná aj pre náročnejšieho používateľa, ktorý svoj smartfón aktívne využíva na natáčanie 4K videí.

pamatova karta kodak 128GB
Zdroj: produktová fotografia

Pamäťová karta je zároveň odolná voči vode a je kompatibilná so všetkými zariadeniami podporujúcich Micro SD pamäťové karty – smartfóny, drony, fotoaparáty a ďalšie. PS: čerešničkou na torte je cena, ktorá je aktuálne nastavená na úroveň menej ako 16€, namiesto 26€ za podmienky využitia zľavového kupónu „GB-CN24FIR“.

 
Pozn. redakcie: kupón je platný ku dňu publikovania článku alebo do jeho vyčerpania. V prípade, ak kupón nie je možné využiť, tak bol už vyčerpaný inými používateľmi.
 

Zdroj: vlastný, produktové fotografie, GearBest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre