SpravodajstvoXiaomi

Páči sa vám dizajn systému Android 12? Takto ho získate vo svojom Xiaomi smartfóne už dnes!

Android 12 bol predstavený s lákavým užívateľským rozhraním, ktoré si práve môžete vyskúšať i na vašom Xiaomi. Ako na to?

Keď spoločnosť Google predstavila novú verziu systému Android 12, mnohí z nás si povzdychli. Xiaomi smartfóny s výnimkou smartfónov v AndroidOne programe sprevádza nadstavba MIUI, ktorá upravuje dizajn systému po svojom. Používateľské rozhranie nového Androidu je však naozaj vydarené a i keď smartfóny z radov Xiaomi a jeho dcérskych značiek upravuje nadstavba MIUI, ponúka taktiež aplikáciu Témy, resp. Motívy. Na čo takáto aplikácia slúži isto viete, vďaka tejto aplikácii si môžeme stiahnuť mnohé dizajny launcheru a výnimkou nie je ani nové rozhranie systému Android s číslovkou 12.

Android 12 pre Xiaomi

Používateľské prostredie Androidu 12 bolo predstavené len nedávno. Zatiaľ teda v smartfónoch stále prevažuje Android 11 a mnohé smartfóny dokonca na „jedenástku“ stále čakajú. Rozhranie Androidu 12 si však môžete vyskúšať i v smartfónoch Xiaomi, Redmi i Poco, ako na to? Poslúži k tomu spomínaná aplikácia Témy, ktorá sa v niektorých smartfónoch môže nazívať i Motívy. Stačí si vyhľadať tému s názvom Android 12 Ver12.5. A ako bude váš smartfón vyzerať? Pozrite sa na nasledujúce snímky témy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Android 12 Témy Xiaomi
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Dostupnosť aktualizácií

Keďže Android 12 bol už predstavený, máme i prvé špekulácie o dostupnosti systému. Niektoré smartfóny ako napríklad Mi 11, Mi 11 Ultra či Mi 11i už majú dostupný nový systém prostredníctvom beta programu, mnoho ďalších však má aktualizáciu získať tiež. Ide prevažne o novšie smartfóny spoločnosti Xiaomi a jej dcérských značiek, predstavené v tomto či minulom roku.

Zoznam však neobchádza ani modely predstavené v roku 2019 ako napríklad populárne modely z radu Mi Note 10. A i keď je ich pravdepodobnosť získania aktualizácie menšia ako u nových modelov, na zozname sa stále nachádzajú. Vo všeobecnosti však môžeme povedať, že nový Android 12 získajú všetky modely od Xiaomi, Redmi a Poco predstavené so systémom Android 10 a novším. Podrobnejšie sme sa zoznamu venovali v tomto článku.

Idete vyskúšať novú tému i vo vašom smartfóne? A ako hodnotíte dizajn nového Androidu 12? Podeľte sa s nami v komentároch!

via Xiaomiadictos.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close