ANDROIDSpravodajstvo

OneDrive teraz v Androide umožňuje zobraziť celú zložku aj keď ste offline

Používatelia OneDrive teraz majú o jeden dôvod na radosť naviac. Svetlo sveta totiž uzrela nová aktualizácia. Tá prináša novú funkciu, pomocou ktorej si môžete zobraziť celú zložku, keď ste offline. Predtým existovala možnosť stiahnuť si iba jeden súbor pre zobrazenie v offline režime. S novou aktualizáciou je teraz možné prevziať celú zložku, ktorú si môžete pozrieť online.

Ak ste sa už tešili, je tu ešte jedna dôležitá vec, funkcia zatiaľ totiž nie je k dispozícii pre všetkých používateľov. Podporu majú iba používatelia odoberajúci službu Office 365 Personal, Home alebo Solo. Microsoft už pracuje na poskytovaní podpory pre túto funkciu používateľom s pracovnými a vzdelávacími účtami Office 365.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo aktualizácia ešte prináša?

Používatelia osobného, ​​domáceho alebo samostatného balíka Office 365 teraz navyše môžu označiť celé priečinky, ktoré sa majú použiť offline. Je to v skutku užitočná funkcia, ktorú ocenia najmä užívatelia, ktorí často cestujú alebo pracujú bez pripojenia k internetu.

Navyše v aplikácii teraz nájdete aktualizáciu dizajnu Discover zobrazenia pre prístup k feedu s najrelevantnejším obsahom z celej vašej spoločnosti (zatiaľ dostupné len pre pracovné a vzdelávacie účty).

Novú aktualizáciu OneDrive na Android môžete teraz nájsť v obchode Google Play.

Zdroj: mspoweruser.com, microsoft.com (obrázok)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close