Očakávaný Redmi K40 Pro s vlajkovým procesorom Snapdragon 888 už prešiel certifikáciou

Nový "zabijak" vlajkových lodí od značky Redmi bude údajne doposiaľ najlacnejším smartfónom s novým vlajkovým procesorom od Qualcommu

redmi k30 ultra
Zdroj: produktová fotografia

Nie je žiadnou novinkou, že značka Redmi, patriaca pod krídla čínskeho giganta Xiaomi, už aktívne pracuje na svojom novom vlajkovom smartfóne zo série Redmi K, ktorý by mal konkurovať len nedávno predstavenej sérii Xiaomi Mi 11. Očakávaná novinka od Redmi by mala byť predstavená už v priebehu nasledujúcich mesiacov, no najnovšie informácie nevylučujú ani netradične skoršie predstavenie.

Redmi K40 Pro prešiel potrebnou sieťovou certifikáciou

Podľa najnovších informácií od známeho zahraničného leakera vystupujúceho pod prezývkou DIgital Chat Station už nový vlajkonosič od Redmi prešiel potrebnou sieťovou certifikáciou. Podľa dostupných informácií je zatiaľ anonymné zariadenie kódovo označené ako „Haydn“, pričom ide o model s bližšou špecifikáciou K11.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
redmi k40 pro snapdragon 888 2
Zdroj: Gizchina

Zaujímavosťou je, že práve pod modelovým označením K11 už v minulosti vystupoval zatiaľ neznámy smartfón ďalšej podznačky POCO, ktorá taktiež pripravuje vlajkovú loď s procesorom Snapdragon 888. Identické označenie oboch zariadení pritom napovedá, že sa Xiaomi opäť rozhodlo predstaviť dve identické zariadenia od dvoch rôznych podznačiek. Očakávať teda môžeme dve identické verzie s inými značkami, pričom jediným rozdielom bude, že pôjde o globálnu a „čínsku“ verziu.

redmi k40 pro snapdragon 888
Zdroj: Gizchina

Spomínaný zahraničný leaker vo svojom príspevku taktiež spomínal, že v dobe predstavenia, ktoré možno bude netradične skoro, pôjde o najlacnejšie zariadenie s vlajkovým procesorom Snapdragon 888 od spoločnosti Qualcomm. Ak to bude naozaj tak, značka Redmi iba potvrdí svoju dlhoročnú stratégiu – dávať do rúk používateľov zariadenia s najvýkonnejším hardvérom na trhu za dostupnú cenu.

Zdroj: Gizchina

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre