SpravodajstvoXiaomi

Objavujú sa prvé zásadné informácie o náramku Mi Band 6. Čo všetko zatiaľ vieme?

Prvé detaily z pomerne stále novej aplikácie Zepp odhaľujú zásadné vylepšenia, najmä po softvérovej stránke.

Po viac ako pol roku od predstavenia populárneho fitness náramku Xiaomi Mi Band 5 sa dozvedáme prvé zásadné detaily o nadchádzajúcom modeli Mi Band 6. Ako informoval francúzsky portál portál Logger, prvé zásadné informácie boli objavené priamo v aplikácii Zepp, ktorá ešte na jeseň minulého roka oficiálne nahradila aplikáciu Amazfit. Zatiaľ nepotvrdené informácie nám však pomerne detailne odhaľujú dôležité detaily, ktoré rozhodne stoja za pozornosť.

Xiaomi Mi Band 6

Nová generácia obľúbeného fitness náramku Mi Band je vo firmvéri aplikácie Zepp označená ako XMSH15HM v prípade verzie pre globálny trh a XMSH16HM v prípade čínskej verzie s NFC. Oba varianty by však mali prísť s podporou GPS, čo by bol oproti predošlým generáciám obrovský skok vpred. Chýbať by však nemali ani ďalšie novinky ako meranie okysličenia krvi, zobrazovanie údajov o spánku priamo na náramku, či možnosť ovládania inteligentných zariadení v domácnosti (dostupnosť zrejme závisí od regiónu).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi band 6 sporty
Zdroj: Logger

Medzi ďalšie novinky má patriť aj podpora až 19 športových režimov, ako aj podpora zobrazovania emoji priamo na displeji hodiniek, čo na doterajších verziách Mi Band náramku absentovalo. Zmeny by mali nastať aj v prípade vybraných ikoniek, animácií, ako aj v prípade notifikácií z vybraných aplikácií.

xiaomi band mi 6 ikony
Zdroj: Logger

Aj napriek pomerne detailným zverejneným informáciám sme od predstavenia náramku Mi Band 6 stále vzdialení stále ďaleko. Uvedenie náramku na trh sa totižto očakáva už tradične zhruba začiatkom leta, takže si naň počkáme minimálne ešte niekoľko mesiacov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close