Objavili sa prvé informácie o Pocophone F2 od Xiaomi

Xiaomi PocoPhone F1 uvodny obrazok-min
Zdroj: Youtube (Marques Brownlee)

V auguste spoločnosť Pocophone (pridružená ku Xiaomi) priniesla novú strednú škálu zariadení, ktoré majú konkurovať smartfónom od spoločnosti OnePlus. Spoločnosť priniesla kvalitné zariadenie a to Pocophone F1 v strednej cenovej kategórií, ktoré doslova ohúrilo trh.

Len niekoľko mesiacov po jeho prvom debute tu máme prvé informácie o jeho nástupcovi a to Pocophone F2. Geekbench nič netají a vo výpise ho uviedol na rovinu ako Pocophone F2.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
pocophone f2
Zdroj: Geekbench

Na vrchu vidíme testy výkonu pre 1 jadro a to 2321 a hneď vedľa pre všetky jadrá 7564. Skóre je však o niečo nižšie ako u Poco F1. Taktiež možno vidieť že OS bude Android 9.0 Pie bežiaci na SDM 845 (ktorý má aj Poco F1) a tiež bude mať tak isto veľkú RAM a to 6 GB.

Ostatné špecifikácie neboli odhalené, očakávame, že spoločnosť zapracuje aj v iných oblastiach týchto zariadení, pretože obaja dostali rovnaké SoC. Samozrejme, môže sa jednať aj o chybu v benchmarkovom testovaní, čiže sa nemusí jednať o nástupcu vlajkonosiča s lacnou cenovkou. Fanúšikom spoločnosti Xiaomi tak nezostáva nič iné len dúfať, že si pre nich čínsky gigant chystá ďalšie prekvapenie.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Youtube – Marques Brownler)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre