SpravodajstvoXiaomi

O sériu smartfónom Redmi Note 8 je väčší záujem, ako tomu boli v prípade série zariadení Note 7

Xiaomi ohlasuje, že z produktovej línie Redmi Note 8 sa spoločnosti podarilo predať už viac ako 10 miliónov zariadení.

Spoločnosť Redmi oficiálne ohlásila, že z  produktovej línie smartfónov Note 8 predaje presiahli už viac ako 10 miliónov predaných zariadení. Znamená to, že spoločnosť je schopná denne predať približne viac ako 33-tisíc smartfónov z tejto produktovej línie. Telefóny Redmi Note 8 a Note 8 Pro boli oficiálne predstavené koncom auguste. Len pre zaujímavosť, v prípade produktovej línie Redmi Note 7 dosiahnutie 10-miliónového míľnika trvalo približne o 1 mesiac dlhšie.

Predaje smartfonov z produktovej linie Redmi Note 8
Zdroj: Xiaomi

Pri tejto príležitosti spoločnosť ponúkla potenciálnym kupcom tohto smartfónu dodatočnú zľavu 1000 Yuanov, bohužiaľ sa táto zľava však týka, len čínskeho regiónu. Mimochodom, ako jedna z  mála redakcií sme Vám na smartfón Redmi Note 8 Pro priniesli recenziu ešte začiatkom októbra. V rámci článkov, v ktorých sme sa venovali tomuto zariadeniu, sme zároveň priniesli aj kvalitatívne porovnanie fotografií so zariadením Redmi Note 7.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pozri aktuálnu cenu: Redmi Note 8 Pro     Pozri aktuálnu cenu: Redmi Note 7

Redmi Note 8 Pro je vybavený 6,53“ IPS LCD displejom s  FULL HD+ rozlíšením. Poháňaný je procesorom Helio G90T v kombinácií so 6GB/8GB RAM a 64GB/128GB úložným priestorom typu UFS 2.1. Zariadenie ďalej ponúka 4 kamery umiestnené v zadnej stene, z ktorých hlavný snímač disponuje 64-megapixelovým rozlíšením. Note 8 ponúka 6,39“ IPS LCD displej s rovnakým rozlíšením. Zariadenie je však poháňané procesorom Snapdragon 665, na rozdiel od Pro verzie. Druhou najvýraznejšou odlišnosťou je rozlíšenie hlavnej kamery, Note 8 verzia ponúka hlavný snímač s rozlíšením 48-megapixelov. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close