SpravodajstvoXiaomi

Nový smartfón od Poco je údajne na ceste. Prísť by mal so špičkovým AMOLED displejom

Doposiaľ nevidená novinka od spoločnosti Poco by mala byť predstavená ešte tento mesiac, tvrdí známy leaker

Smartfóny Pocophone F1 – dostupný smartfón od spoločnosti Xiaomi, ktorý v roku 2018 doslova zbúral všetky hranice. Na trh prišiel so špičkovými špecifikáciami vlajkovej lode, no s výrazne nižšou cenovkou. Už dnes samostatnú značku patriacu pod krídla Xiaomi si vďaka tomuto modelu zamilovali státisíce fanúšikov vo všetkých kútoch sveta.

Nový začiatok pre POCO?

Bohužiaľ, po úspešnom štarte značky sa POCO príliš nepresadilo, keďže v roku 2019 ani doposiaľ v roku 2020 nepredstavila nijaké zásadné novinky, ktoré by našli svojich záujemcov. Väčšina nových modelov od tejto značky totižto prišla na trh iba ako „premenovaný“ smartfón od Xiaomi, či Redmi, bez minimálnych, alebo žiadnych zmien. Najnovšie správy z portálu Gizchina.com, ktorý sa odvoláva na známeho leakera @Abhishek Yadav však naznačujú, že značka POCO chystá veľké prekvapenie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Existenciu nového modelu údajne prezradil priamo hovorca značky

Spomínaný leaker sa najnovšie na sociálnej sieti Twitter odvoláva na nedávne posty priamo hovorcu spoločnosti POCO pre globálny trh, ktorý taktiež na sociálnej sieti Twitter zverejnil niekoľko informácií, ktoré naznačujú skoré predstavenie nového, doposiaľ nevideného smartfónu. Ako však leaker uvádza zo svojich nedávnych Tweetoch, hovorca spoločnosti POCO krátko po zverejnení príspevky odstránil, zjavne teda išlo o nechcenú chybu.

Záhadný POCO smartfón

I keď zatiaľ nie sú žiadne informácie oficiálne potvrdené, uvedieme si zopár odhadovaných špecifikácií, ktoré by sme od ďalšieho smartfónu mohli očakávať. Podľa aktuálnych špekulácií by mal nový smartfón prísť so špičkovým Amoled displejom s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. V jeho útrobách by sme mali nájsť procesor Snapdragon 765G, pričom o veľkosti RAM a internom úložisku sa zatiaľ nešpekuluje. Smartfón by mal ďalej disponovať 33W rýchlym nabíjaním, či 64 MP hlavným zadným fotoaparátom.

Údajná novinka by mala byť predstavená ešte tento mesiac, čiže do konca augusta. Pri pohľade na kalendár je však zrejme všetkým jasné, že značka POCO príliš veľa času nemá. Z minulosti už vieme, že POCO má veľmi rado dlhé reklamné kampane na svoje nové modely, čo je presne v rozpore s aktuálnym dianím. Buď si teda pre nás dostupná značka chystá veľké neočakávané prekvapenie, alebo sa jednoducho zahraničné zdroje spoliehali na zlé informácie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close