SpravodajstvoXiaomi

Nová generácia Xiaomi Smart Band 8 príde aj do Európy: Unikla cena aj dátum predstavenia!

Xiaomi Smart Band 8 má prísť už o pár týždňov aj do Európy. Jeho predstavenie bude dopĺňať aj atraktívna uvádzacia cena.

Fitness náramky sú skvelým inteligentným zariadením pre ľudí, ktorí nepreferujú veľké a ťažšie inteligentné hodinky, no radi by si merali prejdené kroky či kvalitu spánku. Tieto náramky sú pritom menšie a menej nápadné a vďaka mnohým remienkom ich môžeme využiť ako na šport, tak aj na bežné nosenie aj pri elegantnejších outfitoch. Populárnym fitness náramkom v našom regióne je najmä Mi Band od Xiaomi, ktorý tento rok už ponúkne ôsmu generáciu. Xiaomi Smart Band 8 je pritom už pár mesiacov dostupný na predaj v Číne, no už čoskoro sa objaví aj na globálnom trhu. A portál xiaomiadictos.com nám prináša deatilné informácie o cene aj predpokladanom dátume predstavenia nového fitness náramku.

Xiaomi Smart Band 8 príde už čoskoro do Európy

Pôvodné predstavenie fitness náramku Xiaomi Smart Band 8 prebehlo v Číne už tento rok v apríli. Od tej doby prebehlo niekoľko mesiacov a v Číne sa stihla objaviť nedávno aj jeho Pro verzia. Ako však každý z nás očakával, jeseň bude plná noviniek z dielne čínskeho giganta a medzi nimi nebude chýbať ani nový fitness náramok. Poukazuje na to prítomnosť tohto náramku v poľskom e-shope, kde sa náramok objavil spolu s predpokladanou cenou a aj dátumom začiatku predaja.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Mi Band 7 1
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi Smart Band 8 by pritom podľa tohto e-shopu mal stáť 199 poľských zlotých, čo je v prepočte približne 45€. Zaujímavosťou teda je, že napriek vylepšeniam oproti predchádzajúcej generácii by mal nový náramok získať rovnakú uvádzajúcu cenu ako minuloročná generácia. Odhadujeme, že u nás teda náramok získa oficiálne cenu na úrovni 49,99€. Čo sa ale týka začiatku predaja, ten uvádza e-shop na 3. október. Predstavenie by teda mohlo prebehnúť o pár dní skôr, čo ale zatiaľ nevieme potvrdiť. V každom prípade ale nový fitness náramok od Xiaomi bude patriť medzi novinky tohtoročnej jesene.

A čo všetko náramok ponúkne?

Základná verzia náramku, teda Xiaomi Smart Band 8 príde s oválnym dizajnom, ktorý je už dlhé roky typický práve pre fitness náramky od Xiaomi. Samozrejmosťou sú ale vylepšenia, ktoré náramok ponúkne v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Hlavnou zmenou má byť vylepšený AMOLED displej s podporou 60Hz obnovovacej frekvencie. Náramok by pritom na jedno nabitie mal vydržať až 16 dní a jeho nabitie má trvať približne hodinu.

Mi Band 7 1
Zdroj: Xiaomi

Predstavenie nového Xiaomi Smart Band 8 pre Európu je teda už za rohom. Xiaomi by ho mohlo priniesť koncom septembra s ďalšími zariadeniami, napríklad smartfónmi. Chystá sa totiž aj odhalenie série Xiaomi 13T, ktorá ponúkne výkon prémiových smartfónov spolu s nižšou cenou.

Patríte medzi fanúšikov fitness náramkov? A zvážite kúpu novej generácie náramku? Podeľte sa s nami v komentároch!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close