KryptomenySponzorovaný obsah

Nákup kryptomien platobnou kartou? WEXO odpovedá ÁNO

Majitelia kryptomien v 170 krajinách využívajú na ich správu platformu a aplikáciu WEXO. Tá má pôvod na Slovensku a obľúbilo si ju už bezmála 190 000 ľudí. WEXO po novom umožňuje ešte komfortnejší nákup kryptomien. Majiteľovi účtu stačí pri nákupe jeho platobná karta a smartfón. Vo WEXO platforme je možné platiť platobnými kartami Visa a Mastercard.

Nákup kryptomien sa pre svoju komplexnosť môže javiť ako zdĺhavý a pre bežného užívateľa chvíľami aj ako náročný proces. WEXO má za cieľ umožniť každému užívateľovi disponovať a narábať s kryptomenami kedykoľvek a kdekoľvek.

„Platba kartou je aj pri nákupe na bežných e-shopoch jednou z najčastejších možností, ktorú si ľudia zvolia, preto sme ju pridali do WEXO a rovnako pohodlne s ňou dnes vedia zaplatiť za nakúpené kryptomeny. Nakoľko WEXO využívajú denne tisíce ľudí, očakávame, že táto novinka si nájde rýchlo svojich fanúšikov,“ opísal Peter Mariš, spoluzakladateľ a CSO WEXO.

Zakúpené kryptoaktíva si klienti nájdu vo svojej bezpečnej krypto peňaženke, v rámci bezplatného účtu WEXO. Integrovaná zmenáreň, priamo v aplikácii na kryptomeny, umožňuje rýchle a pohodlné zamieňanie kryptomien. Slovenskí a českí majitelia kryptomien tvoria 30% užívateľov platformy. Veľkej obľube sa teší v Indii, Brazílii, Rumunsku či Turecku. Už dnes obsahuje kryptomenová aplikácia WEXO tie najznámejšie kryptomeny ako bitcoin, ethereum či litecoin.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
WEXO_2
Zdroj: WEXO

„K prepojeniu sveta kryptomien so svetom bežných peňazí budeme o krok bližšie po spustení novej aplikácie, ktorá bude obsahovať aj možnosť využitia bežného bankového účtu, s európskym formátom IBAN, priamo vo WEXO aplikácii. S partnermi intenzívne pracujeme na tom, aby sme tento míľnik dosiahli v dohľadnej dobe, načrtol pripravované novinky platformy spoluzakladateľ a CSO Peter Mariš.

WEXO obsahuje aj vlastný NFT marketplace s prvým NFT slovenského umelca – Majka Spirita a prvým NFT slovenského športovca – Attilu Végha. Predaj oboch NFT má charitatívny rozmer v prospech telesne postihnutých pacientov.

Nová aplikácia WEXO, ktorú autori ohlasujú ešte na tento rok, bude obsahovať množstvo noviniek a dokonca až 30 najobľúbenejších kryptomien, o ktorých pridaní budú rozhodovať užívatelia. K NFT marketplace pribudne aj štúdio ako podpora pre umelcov a NFT autorov. Klienti, ktorí vlastnia WEXO Token, registrovaný na blockchaine Cardano, budú mať nižšie poplatky k vybraným službám.

A nakoľko sa nedávno vyčerpal počet WEXO Tokenov určených do odmeňovacieho programu Affiliate, tvorcovia WEXO chcú v krátkej dobe predstaviť nový odmeňovací systém s názvom Loyalty.

Platforma, a rovnomenná aplikácia na kryptomeny WEXO, využíva najmodernejšie systémy zabezpečenia účtov svojich klientov. Produktovo časť služieb projektu WEXO platformy zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE a WEXO platformu vyvíja slovenská spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close