NávodyXiaomi

Nadstavba MIUI chystá ďalšiu zmenu dizajnu: Takto sa k nej dostanete už teraz!

Nadstavba MIUI patrí medzi najobľúbenejšie úpravy systému Android. Tú teraz čaká redizajn a takto ho do svojho smartfónu môžete dostať už dnes.

Nadstavbu MIUI od Xiaomi v poslednej dobe spomíname oveľa častejšie ako v minulosti. Súvisí s tým najmä prebiehajúca distribúcia nadstavby MIUI 12.5 a pripravované predstavenie MIUI 13, ktoré už klope na dvere. S novými verziami systému však očakávame i isté zmeny dizajnu, ktoré doplnia už teraz avizované nové funkcie. Portál Xiaomiadictos.com nás však teraz informuje o pripravovanej zmene štartovacej animácie pri zapínaní smartfónu, ktorá bude pozostávať z jednoduchého vynoveného loga. Chcete sa k novinke dostať skôr ako ostatní? Pozrite sa na návod, ako to zvládnuť už teraz i keď nová nadstavba zatiaľ nie je dostupná!

Nová animácia zapínania smartfónu

Xiaomi pri distribúcii nových verzií systému myslí i na drobnosti, akou je napríklad zmena úvodnej animácie smartfónu. Tá prešla redizajnom už minulý rok, kedy nadstavba MIUI 12 doplnila pôvodný biely názov spoločnosti o farebnú animáciu nadstavby MIUI a u 5G smartfónov prišlo i patričné oznámenie o možnosti takého pripojenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V najnovšej verzii systému pre Čínu však pôvodný biely nápis nahrádza nové logo spoločnosti so zaoblenými okrajmi. Preto ak patríte medzi tých, čo radi upravujú svoj smartfón podľa vlastných preferencií a hrajú sa s novými možnosťami, pozrite sa, ako toto logo môžte jednoducho zmeniť už teraz.

Xiaomi animácia MIUI
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Ako novú animáciu dostať do vášho smartfónu?

Novú animáciu pri zapínaní vášho smartfónu dostanete do vášho Xiaomi, Redmi či Poco modelu veľmi jednoducho. Stačí si stiahnuť štartovaciu tému od Xiaomiui z tohto odkazu a nahrať ju do aplikácie voľne dostupnej z Obchodu Play. Tú nájdeme pod názvom ChaoMe Theme Editor, stiahnuť si ju môžete z tohto odkazu.

ChaoMe Theme Editor
ChaoMe Theme Editor
Developer: MixApplications
Price: Free

Zmena však podľa všetkého čaká čoskoro i nás a očakávame, že novinka sa v blízkej dobe objaví i v aplikácii Témy či Motívy. Ak vás však nebaví čakať a chcete si skúsiť jednoducho upraviť smartfón, náš návod je tu práve pre vás.

Idete skúsiť inštaláciu novej animácie do vášho Xiaomi smartfónu? Alebo si radšej na zmenu počkáte? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close