SpravodajstvoXiaomi

Nadstavba MIUI 13 prinesie nové animácie systému: Pozrite sa, ako budú vyzerať!

MIUI 13 prinesie úplne zmenené používateľské rozhranie. Najnovší únik ukazuje ďalšiu časť tejto nadstavby priamo v MIUI launcheri.

Každý fanúšik a majiteľ smartfónov od spoločnosti Xiaomi vie, že sa už čoskoro odhalí nová verzia nadstavby, na ktorú všetci tak netrpezlivo čakáme. Nadstavba MIUI 13 má priniesť množstvo nových funkcií, najviac lákavá je však zmena používateľského rozhrania, ktoré má byť o niečo modernejšie a plynulejšie. Najnovšie sa však vďaka portálu Xiaomiadictos.com môžeme pozrieť na nový dizajn animácie, ktorá príde práve do novej verzie nadstavby MIUI pre smartfóny z radov Xiaomi, Redmi i Poco. Zmena sa bude týkať priamo launchera, ktorý využívame na dennej báze.

Prvý pohľad na novú animáciu nadstavby

Známa komunita leakerov nám odhalila nový pohľad na animácie prítomné v najnovšej beta verzii nadstavby. Animácia sa týka načítavania v launcheri, ktorá je po novom o niečo modernejšia, elegantnejšia a viac sedí do nového prostredia nadstavby. Tú síce ešte tak úplne nepoznáme, no všaka tomuto pohľadu približne vieme, čo môžeme očakávať. Animácia sa v súčasnosti nachádza v základnom MIUI Launcheri a nie je známe, ako bude vyzerať pri aktívnych iných motívoch.

Nadstavba MIUI 13 by takýmto spôsobom mohla zmeniť úplne všetko, keďže vidíme, že Xiaomi myslí i na úplné drobnosti. Okrem iného očakávame i viac minimalistické ikony a jednoduché, no elegantné rozhranie. Všetko by malo byť ladené do jedného štýlu, preto si vďaka tejto animácii vieme približne domyslieť, čo nás vlastne čaká.

Predstavenie prebehne už tento mesiac

Očakávané predstavenie je naplánované na december tohto roka. A keďže sme do tohto mesiaca už vstúpili, predstavenie je za rohom. Aktuálne sa rozpráva hneď o troch dátumoch, kedy by sa nová verzia systému s označením MIUI 13 mohla predstaviť. Už teraz vieme, že by mala zažiť svoju premiéru v smartfónoch z radu Xiaomi 12 a práve preto nám prichádza ako jedna z možností dátum 12.12. pre symboliku s predstavením dvanástej generácie smartfónov.

Stále je tu však možnosť, že by nadstavba spolu s týmito smartfónmi prišla až 16.12., o čom svedčili prvé úniky ohľadom predstavenia modelov z radu Xiaomi 12. Nič to však nemení na fakte, že je stále v hre i koniec tohto mesiaca. Stále tak nevieme, kedy konkrétne bude nová verzia nadstavby MIUI 13 plne odhalená. December je však už tu a predstavenie nových modelov i odhalenie nadstavby prebehne už v nasledujúcich týždňoch.

Patrí váš smartfón ešte medzi kompatibilné modely s nadstavbou MIUI 13? A čo poviete na tieto dizajnové zmeny, pozdávajú sa vám? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close