SpravodajstvoXiaomi

Na ceste by mohol byť nový lacný smartfón Xiaomi Redmi 7A, ktorý sa objavil v TENAA certfikácii

Xiaomi pravdepodobne pre nás chystá ďalší nový smartfón. Reč je konkrétne o modely smartfónu Xiaomi Redmi 7A, ktorý sa objavil v TENAA certifikácii (pozn. redakcie: TENAA je čínsky telekomunikačný úrad). Upozorňuje na to portál Gizchina.com.

Okrem samotnej certifikácie zariadenia a odhalenia jeho dizajnu sa do obehu dostali aj špecifikácie smartfónu. Tie hovoria, že telefón ponúkne 5,4“ IPS LCD displej s rozlíšením 1440 x 720 bodov. Mnohých určite poteší, že telefón nebude disponovať výrezom. V hornej časti displeja by sa zároveň mala nachádzať 5MP kamera. Chýbať nebude ani proximity senzor (senzor priblíženia) a senzor na úpravu podsvietenia displeja.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Redmi 7A
Zdroj: Via Gizchina.com

Srdce zariadenia by mal tvoriť procesor Qualcomm Snapdragon 435 (špekuluje sa aj o procesore Snadragon 439), ktorému má sekundovať 2GB/3GB/4GB RAM v kombinácii so 16GB/32GB/64GB úložným priestorom s možnosťou jeho rozšírenia do 256GB pomocou pamäťovej karty. Zadná kamera by mala disponovať 13MP rozlíšením. Zároveň, telefón by mal byť poháňaný batériou s kapacitou 3900mAh.

Z hľadiska softwarovej výbavy, telefón by mal prísť na trh s predinštalovaným operačným systémom Android 9 Pie.

Xiaomi Redmi 7

Mimochodom, smartfón by mal podľa všetkého patriť medzi cenovo najdostupnejšie zariadenia. Aktuálne smartfón Redmi 7 sa totiž predáva za približne 100€.

Zdroj: Gizchina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close