SpravodajstvoXiaomi

Toto je dôvod prečo si Xiaomi získava srdcia ďalších a ďalších fanúšikov! Rozširuje podporu MIUI 10 o ďalší „staručký“ telefón

Nie je veľa spoločností, ktoré sa starajú svoje zariadenia po softwarovej stránke dlhšiu dobu. Mnoho výrobcov smartfónov namiesto toho, aby vydali aktualizáciu pre staršie zariadenia radšej uprednostnia predstavenie nového smartfónu.

Hoci aj spoločnosť Xiaomi predstavuje smartfóny ako na bežiacom páse tak aj napriek tomu nezabúda na existujúcich vlastníkov svojich zariadení. Príkladom je najnovšia aktualizácia dostupnosti MIUI 10 nadstavby, ktorú si po novom nahráte aj na staručkú MI 5S.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hoci Xiaomi Mi 5S je „starý“ tak aj napriek tomu patrí medzi výkonné smartfóny

Smartfón Xiaomi Mi 5S je smartfón, ktorý bol predstavený ešte v roku 2016. Na svoju dobu priniesol pokrokové funkcie, za ktoré by sa ani dnešné smartfóny nemuseli hanbiť. Napríklad technológiu odomykania smartfónu prostredníctvom tváre, ultrasonický skener odtlačkov prstov, USB Type – C konektor, ktorý bol vtedy ešte len v „plienkach“, NFC čip, podpora RAW formátu, rýchle úložisko UFS 2.0, podpora technológie 3D touch a podobne.

Zdroj: Youtube, vlastný via gizmochina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close