SpravodajstvoTechnológie

Microsoft hlási problémy s aplikáciou skenera 3D objektov

Microsoft vydal minulý rok demo novej aplikácie fotoaparátu, ktorá umožňuje užívateľom vytvárať 3D obsah pomocou skenovania reálnych objektov. Vytvorený 3D obsah potom môže byť použitý v novej aplikácii Paint 3D. Demo tejto nadchádzajúcej aplikácie sa objavilo na zariadení HP Elite x3. Microsoft vtedy povedal, že táto aplikácia bude čoskoro k dispozícii na Windows 10 Mobile zariadeniach a v budúcnosti príde tiež na iOS a Android. Microsoft oficiálne oznámil, že Windows 10 Creators Update vyjde budúci mesiac 11. apríla ale zatiaľ neposkytol žiadne informácie týkajúce sa tejto aplikácie.

Z reálneho objektu hologram behom chvíľky

„Schopnosť zachytiť objekty z vášho sveta v 3D pomocou fotoaparátu v telefóne nie je jednou z našich funkcií v Creators Update. Ako sme zdieľali v októbri, vieme si predstaviť túto funkciu dostupnú na rôznych platformách a pracujeme na tom, aby sme ju v budúcnosti  priniesli na mobilné zariadenia.“

Majte na pamäti, že táto aplikácia stále prichádza, ako Microsoft prisľúbil, ale napriek tomu neurčil žiadny definitívny dátum vydania. Odfotiť si reálny objekt a preniesť ho naspäť do zmiešanej reality ako hologram znie ako celkom zaujímavý koncept a hudba budúcnosti, ktorá je, zdá sa, už nadosah.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zdroj: mspoweruser.com, Obrázok: Youtube

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close