SpravodajstvoXiaomi

Mi Note 11 má byť predstavený už budúci mesiac: Čo o smartfóne vieme?

Mi Note 11 má byť smartfónom strednej triedy vybavený tým najlepším, čo nájdeme. Aká bude výbava pripravovaného smartfónu?

Keď pred dvoma rokmi Xiaomi predstavilo smartfóny z radov Mi Note 10, celý svet ostal v nemom úžase. Za dostupné peniaze spoločnosť predstavila smartfóny, ktoré nemali konkurenciu a doteraz sa tešia naozaj vysokej popularite. Minulý rok však čínsky gigant nepredstavil nástupcu populárnych modelov a zdá sa, že tento rok tomu bude inak. Portál Xiaomiadictos.com nás teraz informuje o modeloch s názvom Mi CC11, ktoré by mali byť predstavené už budúci mesiac. A ako všetci dobre vieme, séria Mi CC je materskou sériou v Číne pre naše európske Mi Note modely. Mi Note 11 je teda bezpochyby na ceste.

Mi Note 11 ako najlepší fotosmartfón

Ako sme už avizovali, nový model zo série Mi Note má byť predstavený už budúci mesiac, teda v júli. O prítomnosti modelu Mi CC11, teda materskom modeli pre náš Mi Note 11 sa v poslednej dobe rozpráva v spojitosti využitím kamery, ktorú mu bude závidieť celý svet. Práve najnovší Mi Note by mal získať legedárny 200mpx snímač kamery od Samsungu, ktorý zatiaľ nebol použitý v žiadnom smartfóne. Xiaomi by však nemalo vynechať ani 12-násobný optický zoom a taktiež 120-násobný digitálny zoom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ďalšie špecifikácie

Okrem naozaj špeciálnej kamery by mal model obdržať napríklad čipset od spoločnosti Qualcomm. Nepôjde však o čipset z rád vlajkových smartfónov, ale Snapdragon 775G. Smartfónu teda samozrejme nebude chýbať ani 5G konektivita a na svoje si prídu i milovníci kvalitného displeja. Už v modeli Mi Note 10 išlo o naozaj kvalitný zakrivený AMOLED displej a podobnú vlastnosť by mal získať i najnovší Mi Note 11.

Kvalitné technológie sa smartfónu vyhýbať nebudú a povráva sa i o kapacite RAM pamäte. Tá by mala začínať v smartfóne na úrovni 8GB a šlo by o výkonnú LPDDR5 RAM. Model teda bude vybavený tým najlepším, čo v strednej triede nájdeme a veríme, že Xiaomi znovu zvolí cestu lákavej cenovky.

Premýšľate nad kúpou smartfónu z radu Mi Note? A podľahli ste čaru staršiemu Mi Note 10? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close