Mi Electric Scooter 3 či špičkové slúchadlá: Pozrite sa, čo všetko dnes Xiaomi predstavilo!

Mi Electric Scooter 3 už má svoju cenu, no poznáme i ďalšie produkty v rodinke Xiaomi. Pozrite sa, čo všetko dnes spoločnosť predstavila!

Xiaomi Mega Launch
Zdroj: YouTube (Xiaomi), Koláž: Vosveteit

Len pár dní dozadu spoločnosť oznámila, že sa chystá veľké predstavovanie produktov. Medzi ne môžeme zaradiť napríklad už odhalenú kolobežku Mi Electric Scooter 3 či viaceré produkty, ktoré vylepšujú náš každodenný život. Počas dnešného predstavovania spoločnosť odhalila hneď 5 zariadení, ktoré sú určite zaujímavými a stoja za povšimnutie. Zaujíma vás teda cena novej elektrokolobežky? A aké produkty boli predstavené po jej boku? Portál Xiaomiadictos.com nám prináša odpoveď!

Mi 2K Gaming Monitor 27″

Prvým produktom na ktorý sa pozrieme je Mi 2K Gaming Monitor 27″. Po jeho predstavení v Číne sa konečne dostáva i na európsky trh a musíme povedať, že ide o špičku vo svojej kategórii. S QHD rozlíšením, teda 2,560 × 1,400 pixelov a 165Hz obnovovacou frekvenciou zaujme nejedného hráča. Výhodou je i technológia Adaptive-Sync a na monitore nájdeme ako USB 3.0 konektor, tak i DisplayPort, HDMI a 3,5mm jack. Cena herného monitoru v Európe bude na úrovni 499,99€.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Redmi Buds 3 Pro

Xiaomi okrem užitočného produktu pre hráčov predstavilo i bezdrôtové slúchadlá, ktoré vo svojej cenovej kategórii vynikajú. Už za 60€ môžete získať kvalitné slúchadlá s funkciou ANC či možnosťou bezdrôtového nabíjania púzdra. O pripojenie sa postará technológia Bluetooth 5.2 a celkovo slúchadlá vydržia až 6 hodín na jedno nabitie. Spolu s púzdrom tak môžeme získať až 28 hodín prehrávania hudby.

Mi Electric Scooter 3

Konečne sa dostávame i ku kolobežke! Nová Mi Electric Scooter 3 s unikátnym modrým prevedením je niečo, čo jednoducho budete potrebovať! Jej špecifikácie boli odhalené už pred pár dňami vďaka jej prítomnosti v aplikácii Xiaomi Home, no čo nás zaujímalo, bola cena. Tá sa bude pohybovať na úrovni 449,99€, čím sa stáva veľmi atraktívnym zariadením.

Mi Smart Air Fryer i Mi Router AX9000

Poslednými zariadeniami na dnešnom predstavení sú WiFi Router AX9000 a teplovzdušná fritéza Mi Smart Air Fryer. Čo sa týka fritézy, ponúka až 100 receptov a možnosť naplánovať si varenie až na 24 hodín v predstihu. Jej cena sa bude pohybovať na úrovni 99,99€. Mi Router AX9000 už však poznáme z čínskeho predstavovania, kde šokoval rýchlosťou až 9000Mbps vhodnou pre hráčov.

Ktorý produkt vás zaujal najviac? A zvažujete kúpu niektorého z nich? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre