SpravodajstvoXiaomi

Koniec klebetám! Poznáme oficiálny dátum predstavenia Xiaomi 12

Produktová rada smartfónov Xiaomi 12 bude predstavená 28. decembra, prezrádza Wei Siqi zo Xiaomi, ktorý je nový manažér digitálnych produktov spoločnosti.

Jeden z najočakávanejších smartfónov nasledujúceho roka bude predstavený už o pár dní. Lei Jun, riaditeľ spoločnosti Xiaomi, vymenoval Wei Siqi za manažéra digitálnych produktov spoločnosti, ktorý sa doposiaľ staral o značku Civi.

Jun tento krok oznámil prostredníctvom sociálnej sieti Weibo pričom Siqi následne potvrdil, že Xiaomi 12 bude predstavený už čoskoro. Konkrétne prezradil, že sa tak stane 28. decembra. Okrem iného sa do obehu dostal i oficiálny plagát. Na tému upozornil portál mundoxiaomi.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pripravte sa, Xiaomi 12 bude predstavený už čoskoro

Ako sme už vyššie spomínali, tak Xiaomi 12 bude oficiálne predstavený už 28. decembra. Očakáva sa, že po boku tohto zariadenia, budú predstavené ešte dva modely telefónov, Xiaomi 12 Pro a Xiaomi 12 Ultra. Prvé dva modely telefónov majú byť z pohľadu dizajnu prakticky identickými zariadeniami lišiacími sa najmä vo veľkosti. V prípade tretieho modelu, bude vyčnievať kamerový modul, na ktorého vývoji sa mala podieľať i spoločnosť Leica, ktorá doposiaľ spolupracovala najmä so spoločnosťou Huawei.

Xiami 12_predstavenie_oficialny palgat
Zdroj: Weibo (Han-431)

Okrem iného, ako už dnes vieme, tak smartfón príde spolu i nadstavbou MIUI 13. Je teda pravdepodobné, že čínsky gigant po boku pripravovaných modelov smartfónov, oficiálne uvedie i novú nadstavbu.

Obnovená má byť i produktová rada Xiaomi Civi

Tak isto nám nedovolí nespomenúť, že známy leaker informácií Mukul Sharma publikoval prostredníctvom sociálnej siete Twitter status, v ktorom hovorí, že už čoskoro bude obnovená i produktová rada smartfónov Xiaomi Civi. Je teda možné, že Xiaomi v súvislosti s touto témou prezradí počas nadchádzajúcej udalosti bližšie podrobnosti. Druhým dychom však musíme dodať, že neočakávame, že bude predstavený  aj smartfón s logom Civi.

Tak či onak, už iba pár dní nás delí o predstavenia nadchádzajúcich vlajkových modelov smartfónov spoločnosti Xiaomi. Máme sa na čo tešiť!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close