AppleSpravodajstvoWindows

iTunes sa v obchode Microsoft Store objaví už čoskoro

Ešte v máji sme Vás informovali o tom, že aplikácia iTunes sa už onedlho objaví v obchode Microsoft Store. Pre používateľov Apple produktov sa jednalo o celkom dôležitú informáciu, keďže bez aplikácie iTunes ste na desktope celkom nahratý. Samozrejme, aplikácia je voľne dostupná aj mimo obchodu Microsoft Store, no na trhu sa objavuje čoraz viac zariadení s operačným systémom Windows 10 S. Táto verzia podporuje iba aplikácie z obchodu a pre majiteľov počítača s týmto operačným systémom to znamená, že hudbu, filmy a videá stiahnuté na počítači, si nemá ako dostať do svojho iPhonu, iPodu alebo iPadu. Od oficiálneho potvrdenia na konferencii Build 2017 sme už ale žiaľ viac o aplikácií iTunes nepočuli a niektorí používatelia už začínali byť skeptickí. V akom štádiu vývoja je teda aplikácia iTunes?

Apple potrebuje už iba chvíľku na dokončenie aplikácie

Aplikácia sa do obchodu Microsoft Store určite dostane, no chvíľu to ešte potrvá, „Pilne sme pracovali a stále pracujeme spoločne s Microsoft na tom, aby sme používateľom priniesli plnohodnotnú aplikáciu iTunes do obchodu Microsoft Store, no potrebujeme ešte chvíľku čas na jej dokončenie,“ odkazuje Apple svojim priaznivcom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prvé náznaky sa objavili aj priamo v aplikácii Microsoft Store

Spoločne s nádejným odkazom od Applu sa ale vyskytla ďalšia dobrá správa a náznak toho, že aplikáciu uvidíme už čoskoro. V najnovšej verzii aplikácie Microsoft Store pre Windows 10 sa nachádza nový komponent s názvom iTunesUWP.dll. Nový komponent si ako prví všimli redaktori zo stránky IThome. iTunesUWP.dll je zrejme prvým náznakom toho, že Apple už zadal požiadavku na sprostredkovanie aplikácie a jej prvých funkcií.

Zdroj: mspoweruser.com

Keďže sa prvý komponent aplikácie iTunes nachádza priamo v aplikácii Microsoft Store a Apple prosí už iba o chvíľku času, môžeme takmer s istotou povedať, že aplikácia sa do obchodu dostane už v priebehu najbližších týždňov.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close