AppleSpravodajstvo

Nové iPhone telefóny prídu s týmito novými funkciami

iPhone zariadenia bez pochýb patria medzi tie najpopulárnejšie zariadenia na trhu a to aj napriek tomu, že ich predaje klesajú. Či tento trend zvrátia tohtoročné modely môžeme dnes len hádať.

Jeden z investorov spoločnosti, Ming-Chi Kuo povedal, že Apple plánuje vypustiť nové iPhone zariadenia v druhej polovici tohto roka a z hľadiska veľkosti by mali vychádzať z minuloročných modelov (iPhone XS Max – 6,5“; iPhone XS – 5,8“; iPhone XR – 6,1“), okrem toho prezradil, že nové iPhone zariadenia by mali vymeniť typický Lightning konektor za USB-C výstup.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo sa týka nových funkcií a vlastností zariadení tak by sme mali dočkať širšej podpory konektivity vrátane lepšieho pozičného indoor systému a navigácie. Zároveň Apple údajne použije namiesto bežného zadného skla matné.

Ďalšou novinkou by mala byť podpora bezdrôtového nabíjania, vrátane reverzného nabíjania. Znamenalo by to, že prostredníctvom nového iPhonu bude možné bezdrôtovo nabiť príslušenstvo (a možno aj iné zariadenia) ako je napríklad Apple AirPods. Kuo tiež spomenul, že prémiové modely iPhone telefónov by mohli prísť s tromi kamerami na zadnej strane a novou verziou technológie Face ID.

Via mspoweruser.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close