APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Hudobný prehrávač Next Player umožňuje prehrať hudbu a videá zo služieb Dropbox a OneDrive | APLIKÁCIE

Microsoft stále pracuje na vylepšovaní svojich produktov a to zahŕňa aj aktualizácie pre natívne aplikácie. Toto je prípad hudobného prehrávača Groove Music, ktorý je predinštalovaný vo Windows 10. Hoci prišla nedávno aktualizácia pre Groove, vyzerá to tak, že nie je dostatočne dobrý, aby si komunita nespravila svoju alternatívu. Microsoft si dal za cieľ zjednotiť všetky zariadenia a zaistiť, aby mali rovnaký operačný systém. Preto sme už pred nejakým časom počuli o UWP.

zdroj: henextweb.com

Hoci už teraz je Groove Music schopný prehrať hudbu a videá, ktoré máme uložené v službe Dropbox alebo OneDrive, nie je to dostupné pre všetkých a všade. Práve tieto obmedzenia obchádza nová aplikácia univerzálna Windows 10 aplikácia – Next Player.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
zdroj: microsoft.com

Next Player si určite budú pamätať užívatelia Windows Phone 8.1. Práve tam sme ho mohli spozorovať prvýkrát. Autori z nej konečne spravili UWP aplikáciu a tak si ju môžu vychutnať aj užívatelia Windows na iných zariadeniach. Next Player má jednoduchý design a prehľadné nastavenia. Disponuje funkciami ako Drag and Drop, zobrazenie textu piesní, alebo počúvanie internetových rádií. Teraz však prišla možnosť prehrávania súborov, ktoré sú uložené v Dropbox a OneDrive. A čo je hlavné, bez žiadnych obmedzení.

Next-Player
Next-Player
Developer: DryForest
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close