GetThemAll a Enhancer for Youtube sú ďalšie dve dostupné rozšírenia pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

V obchode Windows Store sa prednedávnom objavili dve nové a vcelku známe rozšírenia pre prehliadač Microsoft Edge. Pre používateľov prehliadaču Microsoft Edge vo Windows 10 sú rozšírenia GetThemAll a Enhancer for YouTube už teraz dostupné bezplatne.

GetThemAll

Zdroj: vlastný

Rozšírenie GetThemAll pre Microsoft Edge ponúka rýchle a jednoduché sťahovanie rôznych aplikácií, súborov, návodov, obrázkov alebo videí z webových stránok. Aplikácia automaticky vyhľadá všetky odkazy na stiahnutie z danej webovej stránky a následne sa vám všetky ukážu v jednom dialógovom okne. S touto aplikáciou nemusíte tráviť dlhý čas hľadaním odkazov na stiahnutie, ale jednoducho si rovno z vytvoreného zoznamu stiahnete to, čo ste hľadali.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Enhancer for Youtube

Zdroj: vlastný

Ďalšie rozšírenie pre Microsoft Edge s názvom Enhancer for Youtube poznáme už dlhšiu dobu (písali sme o ňom aj v staršom článku o rozšíreniach), ale toto rozšírenie bolo po čase odstránené kvôli problémom vo Windows Store. Rozšírenie Enhancer for Youtube ponúka zmenu pozadia na stránke Youtube.com do tmavších odtieňov, vďaka čomu sú vaše oči po večeroch strávených za počítačom menej unavené. Ďalšími funkciami tohto rozšírenia sú napríklad nastavenie preferovaného rozlíšenia, triedenie komentárov od najnovších po tie najstaršie, vylepšený režim kino alebo menenie hlasitosti a rýchlosti prehrávania pomocou kolečka na myši.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre