SpravodajstvoZariadenia

Huawei predstavil MateBook X: najmenší 13-palcový notebook so zvukom Dolby Atmos

Huawei v týchto dňoch predstavuje nový MateBook X. Je to najmenší 13 -palcový notebook na svete, ktorý bude súťažiť so Surface Laptop od Microsoftu a MacBook od Applu.

Dodáva sa bez ventilátora s 88% pomerom obrazovky k telu a 4,4 mm rámčekmi. Spoločnosť Huawei používa technológiu priestorového chladenia, mikroskopický materiál na zmenu fázy, ktorý sa bežne používa v leteckom priemysle na udržanie zariadenia v chlade. Napriek svojmu kompaktnému tenkému profilu ponúka MateBook X možnosť výberu výkonných procesorov Intel Core i7 alebo i5 procesory 7. generácie.

Je vybavený 2-kanálovým displejom s Corning Gorilla Glass a technológiou pre zmiernenie očnej záťaže. Huawei tiež tvrdí, že MateBook X je prvý notebook vybavený zvukovým systémom Dolby Atmos s reproduktormi spoločne navrhnutými s Dolby. Do tlačidla napájania tiež integrovali snímač odtlačkov prstov, ktorý bude podporovať autentifikáciu založenú na Windows Hello. Tento krásavec prichádza hneď v troch farebných prevedeniach: honosnej zlatej, vesmírnej sivej a ružovo-zlatej.

Podrobnosti o cenách:

HUAWEI MateBook X i5 / 8 GB / 256 GB SSD – 1399 €
I5 / 8GB / 512 GB SSD – 1599 €
I7 / 8GB / 512 GB SSD – 1699 €

Nové zariadenie MateBook X sa začne predávať už toto leto.

Zdroj: Windows Central, consumer.huawei.com (obrázok)

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close