HuaweiSpravodajstvo

Nočný režim fotoaparátu na smartfóne Huawei P30 Pro jednoducho nemá konkurenciu

Spoločnosti Google a Huawei už niekoľko rokov trónia v rebríčkoch smartfónových fotoaparátov. Veľká časť celej mágie so fotoaparátmi na smartfónoch sa deje v rámci softvéru, na ktorý sa primárne spolieha hlavne Google. Na druhú stranu, Huawei pri svojich smartfónoch často využíva najmodernejšie technologické možnosti, či už sú to najnovšie snímače, alebo niekoľko pomocných snímačov, ktoré pomáhajú ku zlepšeniu výsledných fotografií. Nové fotografie, zverejnené na sociálnej sieti Twitter ukazujú, že spojenie dokonalého softvéru a najlepšej technológie jednoducho prináša svoje ovocie.

Dokonalý fotoaparát smartfónu Huawei P30 Pro

Do testovania novej vlajkovej lode od spoločnosti Huawei sa pustil známy redaktor ben sin, ktorý sa zameral najmä na testovanie fotoaparátu v zlých svetelných podmienkach. Otestovaný bol aj vynikajúci 10-násobný optický zoom a musíme povedať, že v oboch prípadoch sa smartfón určite radí na svetovú líderskú pozíciu. Veď presvedčte sa sami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Porovnanie nočných režimov na smartfónoch

Test 10-násobného optického priblíženia

Z fotografií je jednoznačne vidieť, že Huawei v rámci smartfónových fotoaparátov naozaj dominuje. Podľa uvedených informácií sú všetky nočné fotografie vytvorené v obyčajnom automatickom režime, čiže na smartfóne nebol ručne zapnutý nočný režim. Ďalšou dôležitou informáciou je aj to, že smartfón pri nočných fotografiách natiahol dobu expozície iba na 1/8 sekundy. Niektoré smartfóny, ako aj predošlé generácie smartfónov do Huawei, ponúkajú oveľa dlhšiu expozíciu. Táto technická záležitosť sa dá vyriešiť iba obyčajnou aktualizáciou softvéru a tým je teda možné, že schopnosti fotoaparátu v nočných podmienkach budú v budúcnosti ešte lepšie. I keď, bolo by to vôbec treba?

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Produktová fotografia)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close