Huawei P20 Pro má ponúknuť až 40 Mpx fotoaparát s 5x zoomom

Produktová fotografia

Huawei si pre nadšencov fotografie pripravuje obrovskú čerešničku na torte. Má byť ňou nová vlajková loď Huawei P20 Pro, ktorá ponúkne väčšie rozlíšenie snímača ako množstvo digitálnych zrkadloviek v strednej triede. Nový Huawei tak bude pravdepodobne inšpirovaný legendárnymi Nokiami s PureView fotoaparátmi, ktoré ponúkali na svoju dobu taktiež obrovské množstvo Mpx.

Huawei P20 Pro
Produktová fotografia

40 Mpx snímač bude na novom Huawei P20 Pro slúžiť ako primárna kamera. Vedľa neho ešte nájdeme 8 Mpx snímač s hybridným zoomom. Nepotvrdené informácie dokonca naznačujú, že fotoaparát bude vybavený až 3x optickým zoomom, ktorý bude schopný s použitou technológiou vo výsledku priniesť vysokokvalitné 5-násobné zväčšenie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Huawei P20 Pro
Produktová fotografia

Huawei P20 Pro môže byť nový král „fotomobilov“

Nová vlajková loď ponúkne displej s pomerom strán 19:9 a s podobným zárezom ako na iPhone X. Prednej strane bude však dominovať 24 Mpx fotoaparát, čo môže priniesť pomerne dobré fotografie pre nadšencov Selfies záberov. Huawei navyše bude vsádzať na istotu a nový „PRO“ model ponúkne 6,1″ displej s OLED technológiou a s rozlíšením 108éx2240 pixelov.

Huawei P20 Pro
Produktová fotografia

Najnovšie úniky tvrdia, že by sa do Európy mala dostať verzia smartfónu Huawei P20 Pro s 6 GB operačnou pamäťou RAM a s 128 GB úložiskom. Tento model by pritom mohol začínať na cene 900 eur, ktorá bude nastavená podobne ku konkurenčným smartfónom tejto výbavy. Pripravovaná vlajková loď bude napájaná výkonným čipom Kirin 970, Androidom 8.1 s grafickou nadstavbou EMUI a poteší veľmi silná 4000 mAh batéria. Novú vlajkovú loď Huawei predstaví už v následujúcich týždňoch.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: produktová fotografia

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre