APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo​​Xbox

Celosvetovo populárnu hru Sea of Thieves si môžete zakúpiť už dnes. Vychádza pre Xbox One ako aj Windows 10

Celosvetovo populárna hra Sea of Thieves konečne prichádza vo svojej plnej sile. Počas uplynulých mesiacov mali hráči po celom svete možnosť zapojiť sa do beta testovania tejto hry. Do testovania sa bezhlavo pustili tí najznámejší youtuberi a streameri po celom svete a medzi hráčmi sa stala jednou z najočákavanejších hier prvého štvrťroku 2018. Námorné a pirátske dobrodružstvá si môžete vychutnávať sami, ako aj spoločne so svojimi priateľmi na platformách Xbox One a Windows 10. Zažite veľa dobrodružstva na otvorenom mori a zmocnite sa všetkých vôd v okolí, ale buďte ostražití. Kraken na vás čaká na každom rohu a vaše plány vám môže v momente prekaziť.

Na Slovensku si za hru budete musieť tradične priplatiť

Hra Sea of Thieves je titulom Xbox Play Anywhere, takže vám stačí zakúpiť jednu kópiu hry, s ktorou si môžete námorné dobrodružstvá užiť na svojom Windows 10 počítači, ale aj hernej konzole Xbox One. V Amerike si Microsoft za tento herný titul pýta klasických 59,99 dolárov, no v Slovenskom Microsoft obchode ho nájdete za „neodolateľných“ 69,99 eur. (Dôvod?) Microsoft taktiež spoločne s uvedením hry na trh predstavil aj špeciálnu edíciu Xbox One ovládačov s logom hry Sea of Thieves, ktorých cena sa na slovenských e-shopoch pohybuje na úrovni 75 eur.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

https://youtu.be/-HEQTG3QSFA

Microsoft myslel aj na tých, ktorí sa si plánujú spoločne s touto hrou zakúpiť aj novú hernú konzolu. Cena špeciálneho balíka s hrou Sea of Thieves a hernou konzolou Xbox One S sa pohybuje na úrovni 300 eur, podobne ako to býva pri balíkoch s inými hrami. Už ste vyskúšali túto super hru? Ak áno, čo na ňu hovoríte? Stojí naozaj za tých 69,99 eur?

Sea of Thieves 2023 Edition
Sea of Thieves 2023 Edition

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close