SpravodajstvoWindows 10 Mobile

HP Elite x3 nečakane končí a bude stiahnutý z predaja

HP Elite x3 je krásnym príkladom ako sa Microsoft snažil vytvoriť zariadenie ktoré by mohlo byť vašim telefónom, tabletom a aj PC v jednom. Aplikácie však vždy ostali rovnaké nezáležiac na forme ktorej používate čo bola aj je celkom škoda.

Akokoľvek tento nápad znie skvelo Microsoft sa rozhodol odstúpiť od tohto zariadenia a nechal ho ostatným spoločnostiam, s ktorými spolupracoval na jeho vývoji, aby sa o neho starali. No na odpoveď sme nemuseli čakať dlho.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Firma HP sa rozhodla stiahnuť Elite x3 z predaja ku 1. novembru. A taktiež sme sa dozvedeli, že prestane byť podporované od všetkých veľkých firiem, ktoré sa podieľali na vývoji už v októbri 2018 (len dva roky po vydaní).

Aspoň jedna pozitívna správa zaznela zo stránky, DrWindows, podľa ktorej je pravdepodobný návrat a predstavenie tohto istého zariadenia, ibaže bude podporované Androidom.

Našlo sa však zopár stránok, ktoré prišli so špekuláciami o novom zariadení od Microsoftu s operačným systémom Andromeda. Avšak bude veľmi otázne ktorá spoločnosť sa znovu rozhodne spolupracovať s Microsoftom na telefónoch kvôli veľmi ich netradičnej stratégii.  

zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close