SpravodajstvoXiaomi

Herný smartfón od Redmi? Vieme, kedy príde!

Herný smartfón od Redmi už klope na dvere a pomaly sa vynárajú nové informácie. Pozrite sa na oficiálny plagát k predstavovaniu!

O hernom smartfóne od Redmi sa rozpráva čoraz viac a na povrch sa vynárajú postupne nové a nové informácie. Najnovšie však vidíme nový plagát, ktorý nás pozýva na predstavovanie herného stroja. Predstavovanie  prebehne už čoskoro, pozrite sa na oficiálnu pozvánku, ktorú pre nás sprostredkoval portál Xiaomiadictos.com. Predstavovanie bude podľa všetkého veľkolepé.

Predstavený bude ešte v priebehu marca

Pozvánka síce nešpecifikuje konkrétny názor smartfónu, no už teraz vidíme, že Redmi si dalo na novinke záležať. Ako je u Redmi zvykom, smartfón prinesie nižšiu cenovku ako sme zvyknutí u konkurencie či dokonca partnerskej línie Black Shark. Mnohí z nás si na smartfón robia zálusk práve z tohto dôvodu a oficiálna pozvánka odhaľuje hneď niekoľko informácií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Herný smartfón od Redmi má priniesť pocit vlajkovej lode a priniesť podobný zážitok. Neočakávame teda vrcholný čipset Snapdragon 888, povráva sa však o konkurenčnom čipsete Mediatek Dimensity 1200. Z plagátu taktiež vyplýva, že herný smartfón od Redmi je oficiálnym partnerom hry Call of Duty, ktorá je hráčom určite známa. Potešujúca správa pre fanúšikov a herných nadšencov je, že smartfón príde už koncom tohto mesiaca! Presný dátum žiaľ zatiaľ stanovený nie je, sme si však istí, že odhalený bude už čoskoro.

Herný smartfón Redmi
Zdroj: Redmi
(via Xiaomiadictos.com)

Herný smartfón od Redmi

Ako sme spomínali, herná novinka prinesie čipset z dielne Mediatek, ktorý sa prirovnáva k vrcholnému čispetu Snapdragon 888 od Qualcommu. Povráva sa, že dizajnovo by sa mohol podobať na svojho súrodenca zo série Black Shark, čím by bol určite atraktívnym zariadením i na pohľad. Ako herný smartfón isto prinesie pokročilé chladenie a displej by mohol byť podobný tým zo série Mi 11.

Ak by však všetky doteraz známe informácie boli pravdivé, po hernom smartfóne od Redmi by sa len zaprášilo. Nebol by totiž obľúbený len medzi hráčmi, oslovil by isto i klasických milovníkov vysokého výkonu za nižšiu cenu.

A čo vy, máte zálusk na takýto smartfón? Alebo radšej ostanete pri klasických modeloch? Dajte nám vedieť v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close