SamsungSpravodajstvo

Galaxy Z Flip 5 a Galaxy Z Fold 5: Poznáme oficiálny dátum predstavenia

Modely Samsung Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 už majú svoj oficiálny dátum predstavenia. Pozrite sa, kedy ich oficiálne uvidíme aj u nás.

O pripravovaných smartfónoch od spoločnosti Samsung, ktoré budú na trhu vynikať svojou skladateľnou konštrukciou, sme už počuli viacero informácií. Predstavenie modelov Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 sa blíži a nová generácia „skladačiek“ má ponúknuť viacero inovácií oproti minuloročným smartfónom. Tento rok by sa však novinky mali predstaviť skôr ako minuloročné modely, pričom s ich predstavením sme rátali už tento mesiac. Teraz nám však juhokórejský gigant prináša oficiálnu pozvánku na predstavenie nových smartfónov. Ak teda chcete sledovať online udalosť s predstavením skladateľných modelov, pripravte si kalendáre. Teraz vám totiž prezradíme, kedy sa modely Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 predstavia.

Samsung svoje „skladačky“ predstaví už o pár týždňov

Oficiálne predstavenie modelov so skladateľnou konštrukciou od Samsungu je už za rohom. Ak ste teda aj vy čakali na to, kedy sa modely ako Galaxy Z Flip 5 a Galaxy Z Fold 5 predstavia na trhu, už čoskoro sa vaše čakanie ukončí. Podľa oficiálnej pozvánky na predstavenie sa dočkáme už 26. júla o 13:00 nášho času. Predstavenie si budeme vedieť pozrieť online na stránke spoločnosti, pričom Samsung ho bude vysielať aj na svojom kanále prostredníctvom platformy YouTube.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Galaxy Unpacked predstavenie Samsung Galaxy Z Flip 5 / Z Fold 5
Zdroj: Samsung

Predstavenie teda prebehne ešte o dva dni skôr, ako sme pôvodne čakali. Už skoršie úniky totiž poukazovali na dátum 28. júla, no nové modely so skladateľnou konštrukciou budeme môcť vidieť ešte o chvíľu skôr. Predstavenie bude korešpondovať aj s globálnym uvedením noviniek na trh, teda modely ako Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 sa budú predávať aj na Slovensku. Ak si teda brúsite zuby na nové „skladačky“, už o niekoľko dní sa dočkáte. Novinky majú pritom podľa únikov ponúknuť viaceré vylepšenia najmä po stránke konštrukcie.

Ukážu sa aj ďalšie zariadenia?

Viaceré úniky a špekulácie poukazovali na to, že tohtoročné predstavenie skladateľných modelov by malo doplniť aj niekoľko ďalších zariadení. Medzi nimi by sme mali nájsť aj ďalšiu fanúšikovskú edíciu smartfónu, ktorou má byť Samsung Galaxy S23 FE. Tieto informácie o jeho predstavení sa nám však zatiaľ nepotvrdili a budeme čakať na bližšie informácie zo strany juhokórejského giganta. O tomto smartfóne s označením FE sme však už počuli viacero informácií. Veríme, že sa skôr či neskôr na trhu nakoniec objaví.

Galaxy Unpacked predstavenie Samsung Galaxy Z Flip 5 / Z Fold 5
Zdroj: Samsung

Hlavným bodom predstavenia ale budú modely Samsung Galaxy Z Flip 5 s novým dizajnom a väčším vonkajším displejom, no aj Galaxy Z Fold 5, ktorý má podľa únikov konečne zredukovať medzeru medzi displejmi pri jeho zložení. Máme sa teda tento rok na čo tešiť a o predstavení smartfónov vás budeme samozrejme informovať.

Budete sledovať predstavenie modelov Samsung Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5? A kúpili by ste si takýto model so skladateľnou konštrukciou? Podeľte sa s nami v komentároch!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close