SpravodajstvoWindows

Funkcia Časová os nakoniec nebude súčasťou Fall Creators Update pre Windows 10

Aktualizácia Windows 10 Fall Creators Update má priniesť množstvo noviniek a nových zaujímavých funkcií. Pred necelými 2 mesiacmi sme vám predstavili funkciu Timeline, respektíve Časová os, ktorá mala byť súčasťou veľkej aktualizácie Fall Creators Update. Túto funkciu nakoniec v jesennej aktualizácii neuvidíme.

Jesenná aktualizácia má prísť už o pár mesiacov, no funkcia Časová os sa ešte stále neobjavila v Insider Preview vydaniach operačného systému Windows 10. Dátum príchodu tejto funkcie bol odložený a túto informáciu potvrdil Joe Belfiore na jeho Twitteri. Túto funkciu zrejme uvidíme najskôr až v Insider buildoch po vydaní Fall Creators Update aktualizácie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na stránkach Microsoftu stále funkcia Časová os vystupuje ako, prichádzajúca s Fall Creators Update aktualizáciou. Zároveň sa pod informáciami ohľadom tejto funkcie nachádza upozornenie, že funkcia je stále vo vývoji a všetko sa môže hocikedy zmeniť.

Funkcia Časová os nebude prvou funkciou, ktorá bola naplánovaná a oznámená, no nakoniec bol jej dátum príchodu zmenený. Podobne to je v prípadoch funkcií My People alebo Messaging Everywhere, ktorých dátumy príchodu boli oznámené, ale nakoniec boli preložené na neskorší dátum.

Zdroj: neowin.net

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close