Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

FLSUN Q5 Delta – netradične vyzerajúca 3D tlačiareň vhodná aj pre úplných začiatočníkov

3D tlačiareň už dlhodobo nie je zábavkou iba pre profesionálov, či nadšencov. Kvalitnú tlačiareň kúpiš už za menej ako 200 stovky eur.

Pokukávaš po svojej prvej 3D tlačiarni, s ktorou si poradíš aj keď si úplný začiatočník? Modle FLSUN Q5 Delta s netradičnou kruhovou tlačovou podstavou je v tom prípade ideálnou voľbou. Spája pokročilé funkcie, kvalitnú techniku a mimoriadne jednoduché prvotné zloženie, pričom ju je možné zohnať už za skvelých 188,96 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu

3D tlačiareň FLSUN Q5 Delta za 188,93 eur nájdeš TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

FLSUN Q5 Delta – ideálna voľba pre domácich „kutilov“

flsun q5 delta 3d tlaciaren
Zdroj: Cafago

3D tlačiareň FLSUN Q5 Delta je skvelou voľbou práve pre úplných začiatočníkov hneď z viacerých dôvodov. Prvým a zrejme najpádnejším dôvodom je výnimočne rýchla inštalácia a stavba samotnej tlačiarne. Tá je dodávaná ako skladačka, no v pred pripravenom stave, čím ušetríš kopu času pri skladaní. 

flsun q5 delta 3d tlaciaren tlacova hlava
Zdroj: Cafago

Ďalšou špecialitou, ktorú ocenia práve menej skúsení používatelia, je prítomnosť jednoduchého a prehľadného dotykového displeja. Ten je nie len prepojený s pokročilým softvérom tlačiarne, ale zároveň umožňuje rýchle ovládanie, nastavenie, či nahriatie tlačiarne v priebehu pár sekúnd. 

flsun q5 delta 3d tlaciaren priestor
Zdroj: Cafago

Ako sme už spomenuli vyššie, tlačiareň FLSUN Q5 Delta zaujme aj netradičným kruhovým dizajnom podstavy. Tlačiareň tak vďaka nej ponúka maximálne rozmery tlače na úrovni 200 x 200 mm, čo je v tejto cenovej kategórii viac menej štandard aj medzi bežnými 3D tlačiarňami. Na rozdiel od veľkej časti svojej konkurencie je však úplne celá konštrukcia vyrobená z kovu, čím je zabezpečená trvácnosť, ale najmä neporovnateľne vyššia stabilita a kvalita tlače. 

Čo sa týka ďalších technických špecifikácii, určite by sme nemali zabudnúť na prítomnosť titánového extrudéru, vyhrievanej tlačovej podložky, novej 32 bitovej základnej dosky, ale aj na prítomnosť naozaj výbornej funkcie automatickej obnovy tlače napríklad v prípade výpadku elektrického prúdu. 

3D tlačiareň FLSUN Q5 Delta za 188,93 eur nájdeš TU

3D tlačiareń FLSUN Q5 Delta momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com. Ten ju má v ponuke už za 188,93 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Vďaka tomu sa vyhneš zbytočným poplatkom ako clo alebo DPH. Ako na svojich stránkach uvádza priamo predajca, tlačiareň je dodávaná aj s 10 metrovým PLA filamentom

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close