Facebook vylepšuje WhatsApp. Poteší hlavne milovníkov skupinových telefonátov

WhatsApp rozširuje limit členov pre skupinové telefonáty a videohovory

WhatsApp (1)
Zdroj: Vosveteit.sk, Logo WhatsApp

Ešte začiatkom tohto mesiaca spoločnosť Facebook, ktorá prevádzkuje známu službu WhatsApp informovala verejnosť, že zjednodušuje proces videohovorov. Konkrétne napísala, že zo skupinového chatu bude možné vytvoriť bežný telefonát alebo video hovor prostredníctvom jedného kliknutia, pomocou ktorého vytvoríte skupinový rozhovor s členmi skupiny.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

WhatsApp zvyšuje limit videohovorov zo 4 na 8 osôb

Druhým dychom však treba dodať, že funkcia bola v tom čase limitovaná pre 4 osoby alebo menej. WhatsApp prostredníctvom svojich stránok v priebehu včerajšieho dňa informoval verejnosť, že tento limit zo 4 osôb rozširuje na 8.

WhatsApp skupinovy hovor pre 8 ludi
Zdroj: WhatsApp

„Pre pandémiu COVID-19 sme mnohí zostali oddelení od našich priateľov a rodín. Ľudia po celom svete teraz preto používajú WhatsApp na hlasové a videohovory viac ako kedykoľvek predtým. Skupinové hovory sa ukázali ako obzvlášť užitočné a používatelia nás žiadali o možnosť spojiť sa naraz s väčším počtom ľudí. Od dnes preto zdvojnásobujeme počet účastníkov hlasových a videohovorov vo WhatsApp zo 4 na 8 ľudí naraz.“

Spoločnosť zároveň dodáva, že táto funkcia je k dispozícii len za podmienky, že všetci účastníci hovoru majú aktuálnu verziu aplikácie WhatsApp pre svoj Android smartfón alebo iPhone.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free
‎WhatsApp Messenger
‎WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: WhatsApp

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre