SpravodajstvoZariadenia

EXKLUZÍVNE | Zľavové kódy na telefónové príslušenstvo

Rozmýšlate nad kúpením si Smarthodiniek? Alebo nebodaj bluetooth repráku? Alebo vás láka telefónové príslušenstvo monitorujúce vaše zdravie? Tak teraz máte možnosť kúpiť tieto „hračky“ a mnohé iné v časovo obmedzenej akcii na everbuying.net, ktorá platí do (vrátane) zajtra.

Na TOMTO odkaze nájdete exkluzívne, ktoré prinášame v psolupráci s portálom everbuying.net, ktoré platia do zajtra a poskytnú vám zľavy na ponúkané príslušenstvo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V ponuke nájdete aj toto telefónové príslušenstvo:

Smarthodinky DM09 – 39 eur

Smarthodinky DM09

-Tieto hodinky majú v sebe zabudované klasické telefónne funkcie buď cez vlastnú SIM kartu alebo cez bluetooth a synchronizáciu s vašim telefónom.

-Synchronizácia správ, kontaktov, hudby a telefónnych záznamov

-Prehrávanie hudby

-Alarm pri stratení telefónu. Už sa nemusíte báť o váš telefón a vďaka tejto funkcii ho pri spustenom alarme ľahko nájdete.

-diaľkové fotenie cez váš smartfón alebo fotenie priamo s hodinkami

-iHealth funkcie – pedometer, sledovanie spánku a.i.

-ďalšie funkcie ako: nahrávanie videa, kalendár, kalkulačka a iné

Základné špecifikácie: 64MB RAM + 128MB úložisko, kompatibilné s Androidom a iOS

Smarthodinky A1 – 15 eur

Smarthodinky A1

-Tieto hodinky obsahujú všetky základné funkcie, čo budete potrebovať, ako sú telefonovanie, správa vašich súkromných dát a kontaktov alebo ovládanie kamery telefónu – prípadne robenie vlastných fotiek s 0,3MPx kamerou, alarmy proti strateniu a iHealth funkcie

-Hlavným rozdielom oproti DM09 je výrazne znížená cena a tým pádom aj mierne slabšie špecifikácie

Základné špecifikácie: 32MB RAM + 64MB úložisko, možnosť pridania 32GB microSD kompatibilné s Androidom

S10 Bluetooth reproduktor – 7 eur

S10 Bluetooth reproduktor

-bluetooth reprák s výkonom 3W, 520mAh batériou, ktorá vydrží približne 5 hodín. S týmto reprákom dosiahnete hlasitosť až 95 dB. Má len 230 gramov, takže je ľahko prenosný.

TV Box MXQ 4k – 25 eur

TV Box MXQ 4k

-Táto dekódovacia skrínka podporuje všetky známe formáty a taktiež obsahuje vlastný obchod s aplikáciami, ktoré na nej môžete spúšťať pomocou Androidu 4,4.

-Vo vnútri nájdete procesor RK3229, grafický procesor ARM Mali-400, kde je podpora HDMI a 60 fps samozrejmosťou, WiFi, 1GB RAM, 8GB úložiska a infračervený diaľkový ovládač

iHealth Dock na krvný tlak – 31 eur

iHealth Dock

-Tento iHealth Dock je primárne sústredený na monitorovanie vášho krvného tlaku a spánku. Dock je primárne optimalizovaný pre Redmi / Redmi Note / Xiaomi 2S / 3 / 4, keďže je Xiamo aj originálnym výrobcom.

-iHealth Dock vám vizualizuje vaše zdravotné štatistiky, zaznamenáva a hodnotí výsledky, pomáha vám manažovať vaše zdravie a taktiež vám aj umožňuje zdieľať vaše výsledky. Výsledky sú prepojené s WHO klasifikáciou, a preto sa o nedostatok odbornosti nemusíte obávať.

Smartfón Doogee Y100 pro – 72 eur

DOOGEE Y100 Pro
Y100 je smartfón s 5-palcovou HD IPS OGS obrazovkou chránenou 2,5D gorila sklom. Poháňaný je 4-jadrovým 64-bitovým procesorom, má 2GB RAM, 16GB úložiska, prednú kameru s 8MPx a zadnú kameru s 13MPx. Taktiež sú podporované 2 SIM karty, microSD karta a všetky bežné siete, ktoré na Slovensku nájdete. A to všetko v akciovej ponuke iba za 72 eur.
Ak vás táto ponuka zaujala, tak viac podrobností a samotné zľavové kódy nájdete na everbuying.net.
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close